Kern 2022-2023

Op basis van officiële berichtgeving van Lommel SK zelf en nieuws verschenen in de schrijvende pers vind je hieronder de huidige samenstelling van de spelerskern voor het seizoen 2022-2023.
Deze samenstelling wijzigt soms omwille van in- en uitgaande transfers en/of eventuele contractverlengingen.

#NaamNatPos°Contract tot
3Laurent Lemoine BE
BR
V24.04.19982023
4Stijn Wuytens BEV08.10.19892025
6Glenn Neven © BEV08.02.19902024
7Robin Henkens BEM12.09.19882023
11Alonso Martinez CRA15.10.19972026
14Jesper Tolinsson SEV28.02.20032026
17Rafik Belghali BEM07.06.20022024
18Kolbeinn Thórdarson ISM12.03.20002023
20Jari De Busser BEK21.10.19992023
21Milan Troonbeeckx BEM20.02.20022024
22Christophe Kabongo CZ
CD
M27.08.20032023
24Ishak Talal Boussouf DZA22.08.20012025
26Théo Pierrot FRM01.01.19942024
27Caio Roque BRV09.02.20022025
28Agustin Anello IT
USA
M22.04.20022024
32Juho Talvitie FIA25.03.20052024
99Cauê Santos BRA16.11.20022026
Nikola Ivezić MEK01.04.2003
Metinho BR
CD
M23.04.20032023
Kristof Van Hout BEK09.02.19872023
Zalan Vancsa HUA27.10.20042024
------------------
T1Steve Bould ENGT116.11.1962onbepaald
T2Willem Weijs NLT219.02.1987onbepaald
KTVladan Kujovic BE
RS
KT23.08.1978onbepaald
FTStefan Winters BEFT06.07.1985
------------------
Gertjan Jespers BE
David Gibas BE

(*) optie voor één bijkomend seizoen