Kern 2021-2022

Op basis van officiële berichtgeving van Lommel SK zelf en nieuws verschenen in de schrijvende pers vind je hieronder de huidige samenstelling van de spelerskern voor het seizoen 2021-2022.
Deze samenstelling wijzigt soms omwille van in- en uitgaande transfers en/of eventuele contractverlengingen.

#NaamNatPos°Contract tot
3Laurent Lemoine BE
BR
V24.04.19982023
4Stijn Wuytens BEV08.10.19892025
5Kevin Kis BEV26.09.19902022
6Glenn Neven © BEV08.02.19902022
7Robin Henkens BEM12.09.19882022
8Diego Rosa BRM12.10.20022022
9Koki Saito JPA10.08.20012025
10Thomas Agyepong GHA10.10.19962022
11Jordan Attah Kadiri NGA11.03.20002024
12Thijs Lambrix BEK27.06.2001?
14Jesper Tolinsson SEV28.02.20032026
16Arno Verschueren BEM08.04.19972023 (*)
17Rafik Belghali BEM07.06.20022024
18Kolbeinn Thórdarson ISM12.03.20002022 (*)
20Jari De Busser BEK21.10.19992022 (*)
21Milan Troonbeeckx BEM20.02.20022024
22Christophe Kabongo CZ
CD
M27.08.20032023
23Yannick Vandersmissen BEV18.04.19982022 (*)
24Ishak Talal Boussouf DZA22.08.20012025
25Mohammed Aminu GHA10.08.20002022
27Caio Roque BRV09.02.20022025
28Agustin Anello BEM22.04.2002?
30Kluiverth Aguilar PEV05.05.20032022
32Juho Talvitie FIA25.03.20052024
--------------------
T1Liam Manning ENT120.10.1985?
T2Peter van der Veen NLT228.06.1972?
KTVladan Kujovic RS
BE
KT23.08.1978
Gertjan Jespers BE
David Gibas BE
Michael Loftman ENvideo-analist

(*) optie voor één bijkomend seizoen