Kern 2020-2021

Op basis van officiële berichtgeving van Lommel SK zelf en nieuws verschenen in de schrijvende pers vind je hieronder de samenstelling van de spelerskern voor het seizoen 2020-2021.
Deze samenstelling kan wijzigen omwille van in- en uitgaande transfers en/of eventuele contractverlengingen.

#NaamNatPos°Contract tot
2Jonathan Hendrickx BEV25.12.19932021
3Laurent Lemoine BE
BR
V24.04.19982023
4Stijn Wuytens BEV08.10.19892025
5Kevin Kis BEV26.09.19902022
6Glenn Neven © BEV08.02.19902022
7Robin Henkens BEM12.09.19882021
9Koki Saito JPA10.08.20012025
11Juan Bautista Cejas ARA06.03.19982021
15Manfred Ugalde CRA25.05.20022025
16Arno Verschueren BEM08.04.19972023 (*)
17Mitja Krizan SIA04.06.19972022
18Kolbeinn Thordarson ISM12.03.20002022 (*)
19Jordan Attah Kadiri NGA11.03.20002024
20Jari De Busser BEK21.10.19992022 (*)
21Milan Troonbeeckx BEM20.02.20022023
22Christophe Kabongo CZ
CD
M27.08.20032023
23Yannick Vandersmissen BEV18.04.19982022 (*)
24Ishak Talal Boussouf DZA22.08.20012025
26Vinicius Souza BRM17.06.19992025
27Caio Roque BRV09.02.20022025
28Jamal Aabbou BEA16.05.20002021
29Marlos Moreno COA20.09.19962021
30Daniel Grimshaw ENK16.01.19982021
55Tomas Svedkauskas LTK22.06.19942021 (**)
70Anass Zaroury BEA07.11.20002021
--------------------
Thomas Agyepong GHA10.10.19962021
Mohammed Aminu GHA10.08.20002021
--------------------
T1Liam Manning ENT120.10.1985?
T2Peter van der Veen NLT228.06.1972?
KTVladan Kujovic RS
BE
KT23.08.1978
Gertjan Jespers BE
David Gibas BE

(*) optie voor 1 bijkomend seizoen
(**) optie voor 2 bijkomende seizoenen
(-) vanaf 01.01.2021

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.