Frédéric De Meyer

Coachgegevens
Huidige Club
Functie
Assistent
Nationaliteit(en)
Geboorteplaats
Uccle (Ukkel)
Geboortedatum
13 april 1982
Leeftijd
42
Historiek als coach / staflid / medewerker
Club
Functie
Van
Tot
KMSK Deinze
KMSK Deinze
Assistent
24 oktober 2022
Republiek Congo
Republiek Congo
Assistent
1 september 2022
23 oktober 2022
Republiek Congo
Republiek Congo
T1 - Interim
1 mei 2022
31 augustus 2022
Republiek Congo
Republiek Congo
Assistent
1 juli 2021
30 april 2022
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
Assistent
1 juli 2019
30 juni 2021
Guinee
Guinee
Assistent
1 juli 2018
30 januari 2020
R Union Saint-Gilloise
R Union Saint-Gilloise
Assistent
1 juli 2015
30 juni 2018
Burkina Faso
Burkina Faso
Assistent
1 juli 2014
30 juni 2015
RWDM Brussels FC
RWDM Brussels FC
Assistent
1 juli 2013
30 juni 2014
El Masry SC
El Masry SC
Assistent
1 juli 2011
1 juli 2012