
Zondagnamiddag heeft Lommel SK met 2:0 verloren van de ongeslagen leider in de Challenger Pro League SK Beveren. Voor de Waaslanders scoorde Abrahams twee keer nin de tweede helft, wat goed was voor een achtste overwinning op rij.
Eén wijziging bij Lommel SK
Bij groenwit was er in de startende elf één wijziging, Zalan Vancsa nam de plaats in van de geschorste Jason van Duiven.
Beslissing valt in de tweede helft
Ondanks het feit dat de bezoekers in de eerste helft het betere team waren werd er met een brilscore op het scorebord gerust. In de tweede helft herpakte de thuisploeg zich wat resulteerde in twee treffers van Abrahams. Voor zijn eerste doelpunt pakte de Zuid-Afrikaanse aanvaller uit met een boogbal in de 51e minuut om vervolgens zijn twee aan te tekenen in de 63e minuut.
Door deze 2:0 nederlaag zakt Lommel SK naar de zesde plaats. Zaterdagnamiddag volgt er een thuiswedstrijd tegen RSCA Futures.
Dit bericht op Instagram bekijken