Challenger Pro League 2023-2024

Challenger Pro League

2023-2024

 

Barrage

Barrage - Terug
1B Pro League
26 mei 2024
- 13:30
KV Kortrijk
4 2
Lommel SK
Barrage - Heen
1B Pro League
19 mei 2024
- 19:15
Lommel SK
0 1
KV Kortrijk

 

Promotion Play-Offs

PPO - Finale - Terug
1B Pro League
12 mei 2024
- 16:00
KMSK Deinze
1 2
Lommel SK
PPO - Finale - Heen
1B Pro League
5 mei 2024
- 16:00
Lommel SK
1 1
KMSK Deinze
PPO - 1/2 Finale - Terug
1B Pro League
1 mei 2024
- 20:00
Lommel SK
1 0
SV Zulte Waregem
1B Pro League
1 mei 2024
- 16:00
KMSK Deinze
2 1
Patro Eisden
PPO - 1/2 Finale - Heen
1B Pro League
27 apr 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
1 1
Lommel SK
1B Pro League
27 apr 2024
- 16:00
Patro Eisden
0 4
KMSK Deinze

 

Speeldagen – Reguliere Competitie

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Speeldag 1
11 aug 2023
- 20:00
RSCA Futures
1 3
K Beerschot VA
11 aug 2023
- 20:00
RFC Seraing
3 0
SL16 FC
12 aug 2023
- 16:00
Club NXT
3 2
Lierse Kempenzonen
12 aug 2023
- 20:00
Patro Eisden
3 1
KMSK Deinze
12 aug 2023
- 20:00
RFC Liège
0 1
FCV Dender EH
13 aug 2023
- 13:30
Jong Genk
1 0
SK Beveren
13 aug 2023
- 16:00
KV Oostende
0 1
Lommel SK
13 aug 2023
- 19:15
SV Zulte Waregem
1 3
R Francs Borains
Speeldag 2
18 aug 2023
- 20:00
FCV Dender EH
2 3
RSCA Futures
18 aug 2023
- 20:00
Lommel SK
1 0
Club NXT
19 aug 2023
- 16:00
K Beerschot VA
1 2
SV Zulte Waregem
19 aug 2023
- 20:00
SK Beveren
1 1
RFC Seraing
19 aug 2023
- 20:00
KMSK Deinze
1 0
KV Oostende
20 aug 2023
- 13:30
Lierse Kempenzonen
2 1
Patro Eisden
20 aug 2023
- 16:00
R Francs Borains
2 5
Jong Genk
20 aug 2023
- 19:15
SL16 FC
2 1
RFC Liège
Speeldag 3
25 aug 2023
- 20:00
RFC Seraing
0 5
SV Zulte Waregem
25 aug 2023
- 20:00
Jong Genk
0 3
Club NXT
26 aug 2023
- 20:00
Patro Eisden
2 1
SK Beveren
26 aug 2023
- 20:00
Lommel SK
1 0
KMSK Deinze
27 aug 2023
- 13:30
FCV Dender EH
2 2
Lierse Kempenzonen
27 aug 2023
- 16:00
RFC Liège
2 0
KV Oostende
27 aug 2023
- 19:15
R Francs Borains
1 0
RSCA Futures
5 dec 2023
- 20:00
SL16 FC
1 0
K Beerschot VA
Speeldag 4
1 sep 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
1 1
FCV Dender EH
1 sep 2023
- 20:00
RSCA Futures
1 1
Jong Genk
2 sep 2023
- 16:00
KMSK Deinze
3 1
RFC Liège
2 sep 2023
- 20:00
KV Oostende
1 1
RFC Seraing
2 sep 2023
- 20:00
K Beerschot VA
2 1
R Francs Borains
3 sep 2023
- 13:30
Lierse Kempenzonen
1 2
Lommel SK
3 sep 2023
- 16:00
Club NXT
2 2
Patro Eisden
3 sep 2023
- 20:00
SK Beveren
2 0
SL16 FC
Speeldag 5
15 sep 2023
- 20:00
Jong Genk
2 4
SV Zulte Waregem
15 sep 2023
- 20:00
RFC Liège
3 1
Club NXT
16 sep 2023
- 16:00
RSCA Futures
1 3
Patro Eisden
16 sep 2023
- 20:00
FCV Dender EH
3 1
Lommel SK
16 sep 2023
- 20:00
K Beerschot VA
0 0
SK Beveren
17 sep 2023
- 13:30
KMSK Deinze
1 0
RFC Seraing
17 sep 2023
- 16:00
R Francs Borains
2 0
Lierse Kempenzonen
17 sep 2023
- 19:15
SL16 FC
0 1
KV Oostende
Speeldag 6
22 sep 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
2 1
KMSK Deinze
22 sep 2023
- 20:00
Patro Eisden
1 1
FCV Dender EH
23 sep 2023
- 16:00
RFC Seraing
1 1
RSCA Futures
23 sep 2023
- 20:00
Club NXT
4 1
SL16 FC
23 sep 2023
- 20:00
KV Oostende
2 2
Jong Genk
24 sep 2023
- 13:30
Lommel SK
3 0
R Francs Borains
24 sep 2023
- 16:00
SK Beveren
1 2
RFC Liège
24 sep 2023
- 19:15
Lierse Kempenzonen
1 3
K Beerschot VA
Speeldag 7
28 sep 2023
- 20:00
SL16 FC
0 1
Patro Eisden
29 sep 2023
- 20:00
KMSK Deinze
0 0
SK Beveren
30 sep 2023
- 16:00
K Beerschot VA
1 1
KV Oostende
30 sep 2023
- 20:00
RSCA Futures
3 3
Lierse Kempenzonen
30 sep 2023
- 20:00
R Francs Borains
0 2
RFC Seraing
1 okt 2023
- 13:00
SV Zulte Waregem
0 1
Club NXT
1 okt 2023
- 16:00
RFC Liège
2 1
Lommel SK
1 okt 2023
- 19:15
FCV Dender EH
1 3
Jong Genk
Speeldag 8
6 okt 2023
- 20:00
Lommel SK
1 0
SL16 FC
6 okt 2023
- 20:00
RFC Seraing
1 3
FCV Dender EH
7 okt 2023
- 16:00
Jong Genk
1 2
K Beerschot VA
7 okt 2023
- 20:00
Club NXT
1 0
R Francs Borains
7 okt 2023
- 20:00
Patro Eisden
0 2
RFC Liège
8 okt 2023
- 13:30
SK Beveren
0 3
SV Zulte Waregem
8 okt 2023
- 16:00
KV Oostende
1 2
RSCA Futures
8 okt 2023
- 19:15
Lierse Kempenzonen
0 1
KMSK Deinze
Speeldag 9
20 okt 2023
- 20:00
K Beerschot VA
2 1
Lommel SK
20 okt 2023
- 20:00
KMSK Deinze
3 2
Jong Genk
21 okt 2023
- 16:00
RSCA Futures
3 0
SL16 FC
21 okt 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
1 0
RFC Liège
21 okt 2023
- 20:00
Lierse Kempenzonen
1 0
RFC Seraing
22 okt 2023
- 13:30
FCV Dender EH
1 1
KV Oostende
22 okt 2023
- 16:00
Club NXT
0 3
SK Beveren
22 okt 2023
- 19:15
R Francs Borains
0 0
Patro Eisden
Speeldag 10
27 okt 2023
- 20:00
Lommel SK
1 1
SV Zulte Waregem
27 okt 2023
- 20:00
KV Oostende
0 0
Patro Eisden
28 okt 2023
- 00:00
SL16 FC
2 1
KMSK Deinze
28 okt 2023
- 16:00
RFC Seraing
2 1
Club NXT
28 okt 2023
- 20:00
Jong Genk
1 3
Lierse Kempenzonen
28 okt 2023
- 20:00
SK Beveren
3 0
R Francs Borains
29 okt 2023
- 13:30
K Beerschot VA
0 1
FCV Dender EH
29 okt 2023
- 19:15
RFC Liège
0 2
RSCA Futures
Speeldag 11
3 nov 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
0 1
KV Oostende
3 nov 2023
- 20:00
Jong Genk
2 3
RFC Liège
4 nov 2023
- 16:00
RSCA Futures
1 1
Lommel SK
4 nov 2023
- 20:00
Lierse Kempenzonen
2 2
SK Beveren
4 nov 2023
- 20:00
R Francs Borains
2 1
SL16 FC
5 nov 2023
- 13:30
KMSK Deinze
1 1
FCV Dender EH
5 nov 2023
- 16:00
Patro Eisden
2 1
RFC Seraing
5 nov 2023
- 19:15
Club NXT
0 2
K Beerschot VA
Speeldag 12
10 nov 2023
- 20:00
FCV Dender EH
2 0
Club NXT
10 nov 2023
- 20:00
SL16 FC
3 1
Jong Genk
11 nov 2023
- 16:00
RFC Seraing
1 2
K Beerschot VA
11 nov 2023
- 20:00
RSCA Futures
1 3
KMSK Deinze
11 nov 2023
- 20:00
KV Oostende
1 0
R Francs Borains
12 nov 2023
- 13:30
RFC Liège
2 4
Lierse Kempenzonen
12 nov 2023
- 16:00
SK Beveren
2 2
Lommel SK
12 nov 2023
- 19:15
Patro Eisden
0 3
SV Zulte Waregem
Speeldag 13
24 nov 2023
- 20:00
Lommel SK
1 2
Patro Eisden
24 nov 2023
- 20:00
SK Beveren
3 2
FCV Dender EH
25 nov 2023
- 16:00
Club NXT
3 3
KV Oostende
25 nov 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
2 5
RSCA Futures
25 nov 2023
- 20:00
R Francs Borains
0 1
KMSK Deinze
26 nov 2023
- 13:30
Jong Genk
1 1
RFC Seraing
26 nov 2023
- 16:00
K Beerschot VA
3 0
RFC Liège
26 nov 2023
- 19:15
Lierse Kempenzonen
1 4
SL16 FC
Speeldag 14
1 dec 2023
- 20:00
Lommel SK
0 1
Jong Genk
1 dec 2023
- 20:00
Patro Eisden
0 2
K Beerschot VA
2 dec 2023
- 16:00
SL16 FC
1 3
SV Zulte Waregem
2 dec 2023
- 20:00
RSCA Futures
0 2
SK Beveren
2 dec 2023
- 20:00
KMSK Deinze
1 3
Club NXT
3 dec 2023
- 13:30
KV Oostende
0 1
Lierse Kempenzonen
3 dec 2023
- 16:00
RFC Liège
2 1
RFC Seraing
5 dec 2023
- 20:00
FCV Dender EH
2 0
R Francs Borains
Speeldag 15
8 dec 2023
- 20:00
RFC Seraing
2 2
Lommel SK
8 dec 2023
- 20:00
Jong Genk
0 1
Patro Eisden
9 dec 2023
- 16:00
SL16 FC
0 4
FCV Dender EH
9 dec 2023
- 20:00
Club NXT
0 1
RSCA Futures
9 dec 2023
- 20:00
Lierse Kempenzonen
0 1
SV Zulte Waregem
10 dec 2023
- 13:30
K Beerschot VA
1 2
KMSK Deinze
10 dec 2023
- 16:00
RFC Liège
1 0
R Francs Borains
10 dec 2023
- 19:15
KV Oostende
0 2
SK Beveren
Speeldag 16
15 dec 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
2 1
RFC Seraing
15 dec 2023
- 20:00
FCV Dender EH
0 0
RFC Liège
16 dec 2023
- 16:00
Patro Eisden
4 0
Club NXT
16 dec 2023
- 20:00
SK Beveren
2 1
Jong Genk
16 dec 2023
- 20:00
RSCA Futures
0 0
KV Oostende
17 dec 2023
- 13:30
R Francs Borains
1 3
K Beerschot VA
17 dec 2023
- 16:00
KMSK Deinze
2 1
SL16 FC
17 dec 2023
- 19:15
Lommel SK
3 0
Lierse Kempenzonen
Speeldag 17
12 jan 2024
- 20:00
K Beerschot VA
1 1
RSCA Futures
12 jan 2024
- 20:00
RFC Liège
1 0
Patro Eisden
13 jan 2024
- 16:00
SL16 FC
1 4
SK Beveren
13 jan 2024
- 20:00
Lierse Kempenzonen
2 4
FCV Dender EH
13 jan 2024
- 20:00
Club NXT
0 2
Lommel SK
14 jan 2024
- 13:30
KV Oostende
3 2
SV Zulte Waregem
14 jan 2024
- 16:00
RFC Seraing
1 5
R Francs Borains
14 jan 2024
- 19:15
Jong Genk
3 2
KMSK Deinze
Speeldag 18
19 jan 2024
- 20:00
KMSK Deinze
4 0
Lierse Kempenzonen
21 jan 2024
- 13:30
SV Zulte Waregem
1 1
Jong Genk
21 jan 2024
- 16:00
Patro Eisden
3 1
SL16 FC
21 jan 2024
- 19:15
SK Beveren
0 2
Club NXT
7 feb 2024
- 20:00
Lommel SK
3 0
K Beerschot VA
7 feb 2024
- 20:00
FCV Dender EH
5 1
RFC Seraing
7 feb 2024
- 20:00
RSCA Futures
1 1
RFC Liège
14 feb 2024
- 20:00
R Francs Borains
0 2
KV Oostende
Speeldag 19
26 jan 2024
- 20:00
R Francs Borains
3 0
SK Beveren
26 jan 2024
- 20:00
SL16 FC
0 4
Lommel SK
27 jan 2024
- 16:00
Jong Genk
3 0
RSCA Futures
27 jan 2024
- 18:15
RFC Seraing
1 1
Lierse Kempenzonen
27 jan 2024
- 20:00
FCV Dender EH
0 0
Patro Eisden
28 jan 2024
- 13:30
K Beerschot VA
3 0
Club NXT
28 jan 2024
- 16:00
RFC Liège
0 2
SV Zulte Waregem
28 jan 2024
- 19:15
KV Oostende
0 1
KMSK Deinze
Speeldag 20
2 feb 2024
- 20:00
SL16 FC
0 1
RSCA Futures
2 feb 2024
- 20:00
Club NXT
0 1
KMSK Deinze
3 feb 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
1 2
KV Oostende
3 feb 2024
- 20:00
Lommel SK
2 2
FCV Dender EH
3 feb 2024
- 20:30
SV Zulte Waregem
0 1
SK Beveren
4 feb 2024
- 13:30
RFC Seraing
1 3
Jong Genk
4 feb 2024
- 16:00
Patro Eisden
3 1
R Francs Borains
4 feb 2024
- 19:15
RFC Liège
1 4
K Beerschot VA
Speeldag 21
9 feb 2024
- 20:00
KMSK Deinze
0 0
Patro Eisden
9 feb 2024
- 20:00
R Francs Borains
2 2
Club NXT
10 feb 2024
- 16:00
SK Beveren
3 1
Lierse Kempenzonen
10 feb 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
0 3
Lommel SK
10 feb 2024
- 20:00
RSCA Futures
1 2
RFC Seraing
11 feb 2024
- 13:30
Jong Genk
2 1
FCV Dender EH
11 feb 2024
- 16:00
K Beerschot VA
2 0
SL16 FC
11 feb 2024
- 19:15
KV Oostende
0 2
RFC Liège
Speeldag 22
16 feb 2024
- 20:00
Club NXT
1 3
SV Zulte Waregem
16 feb 2024
- 20:00
Lierse Kempenzonen
3 1
Jong Genk
17 feb 2024
- 16:00
Lommel SK
0 1
KV Oostende
17 feb 2024
- 20:00
FCV Dender EH
1 0
SK Beveren
17 feb 2024
- 20:00
RFC Seraing
0 4
RFC Liège
18 feb 2024
- 13:30
Patro Eisden
0 0
RSCA Futures
18 feb 2024
- 16:00
KMSK Deinze
4 2
K Beerschot VA
18 feb 2024
- 19:15
SL16 FC
1 2
R Francs Borains
Speeldag 23
23 feb 2024
- 20:00
Patro Eisden
3 0
Lierse Kempenzonen
23 feb 2024
- 20:00
SK Beveren
2 2
KMSK Deinze
24 feb 2024
- 16:00
RSCA Futures
2 1
FCV Dender EH
24 feb 2024
- 20:00
RFC Liège
1 1
SL16 FC
24 feb 2024
- 20:00
KV Oostende
1 4
Club NXT
25 feb 2024
- 13:30
K Beerschot VA
0 0
RFC Seraing
25 feb 2024
- 16:00
Jong Genk
1 1
Lommel SK
25 feb 2024
- 19:15
R Francs Borains
2 1
SV Zulte Waregem
Speeldag 24
1 mrt 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
1 1
SL16 FC
1 mrt 2024
- 20:00
Club NXT
2 1
Jong Genk
2 mrt 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
3 1
R Francs Borains
2 mrt 2024
- 20:00
Lommel SK
4 1
RFC Liège
2 mrt 2024
- 20:00
KMSK Deinze
4 1
RSCA Futures
3 mrt 2024
- 13:30
FCV Dender EH
1 1
K Beerschot VA
3 mrt 2024
- 16:00
RFC Seraing
3 0
Patro Eisden
3 mrt 2024
- 19:15
SK Beveren
2 3
KV Oostende
Speeldag 25
8 mrt 2024
- 20:00
K Beerschot VA
2 1
Lierse Kempenzonen
8 mrt 2024
- 20:00
Patro Eisden
2 2
Jong Genk
9 mrt 2024
- 16:00
SL16 FC
1 2
Club NXT
9 mrt 2024
- 20:00
KV Oostende
0 1
FCV Dender EH
9 mrt 2024
- 20:00
RFC Seraing
1 2
SK Beveren
10 mrt 2024
- 13:30
RSCA Futures
0 1
SV Zulte Waregem
10 mrt 2024
- 16:00
R Francs Borains
1 2
Lommel SK
10 mrt 2024
- 19:15
RFC Liège
1 0
KMSK Deinze
Speeldag 26
15 mrt 2024
- 20:00
SK Beveren
0 1
Patro Eisden
15 mrt 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
0 1
K Beerschot VA
15 mrt 2024
- 20:00
Club NXT
1 1
RFC Seraing
16 mrt 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
3 2
RFC Liège
16 mrt 2024
- 16:00
Lommel SK
3 1
RSCA Futures
16 mrt 2024
- 18:15
KMSK Deinze
2 3
R Francs Borains
16 mrt 2024
- 20:45
FCV Dender EH
4 1
SL16 FC
16 mrt 2024
- 20:45
Jong Genk
3 1
KV Oostende
Speeldag 27
29 mrt 2024
- 20:00
Club NXT
0 1
FCV Dender EH
29 mrt 2024
- 20:00
K Beerschot VA
1 0
Jong Genk
30 mrt 2024
- 16:00
RSCA Futures
3 3
R Francs Borains
30 mrt 2024
- 20:00
KMSK Deinze
1 1
SV Zulte Waregem
30 mrt 2024
- 20:00
SL16 FC
0 1
Lierse Kempenzonen
31 mrt 2024
- 13:30
RFC Seraing
1 1
KV Oostende
31 mrt 2024
- 16:00
Patro Eisden
3 0
Lommel SK
31 mrt 2024
- 19:15
RFC Liège
5 1
SK Beveren
Speeldag 28
5 apr 2024
- 20:00
SK Beveren
2 1
RSCA Futures
5 apr 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
0 0
Patro Eisden
6 apr 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
3 1
Club NXT
6 apr 2024
- 20:00
Lommel SK
0 0
RFC Seraing
6 apr 2024
- 20:00
FCV Dender EH
3 0
KMSK Deinze
7 apr 2024
- 13:30
Jong Genk
1 0
SL16 FC
7 apr 2024
- 16:00
KV Oostende
1 2
K Beerschot VA
7 apr 2024
- 19:15
R Francs Borains
2 2
RFC Liège
Speeldag 29
12 apr 2024
- 20:00
Club NXT
1 2
RFC Liège
12 apr 2024
- 20:00
Jong Genk
1 1
R Francs Borains
13 apr 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
1 1
RSCA Futures
13 apr 2024
- 20:00
KMSK Deinze
3 2
Lommel SK
13 apr 2024
- 20:00
FCV Dender EH
1 4
SV Zulte Waregem
14 apr 2024
- 13:30
SK Beveren
2 0
K Beerschot VA
14 apr 2024
- 16:00
SL16 FC
1 2
RFC Seraing
14 apr 2024
- 19:15
Patro Eisden
2 3
KV Oostende
Speeldag 30
19 apr 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
4 1
Lierse Kempenzonen
19 apr 2024
- 20:00
K Beerschot VA
0 1
Patro Eisden
19 apr 2024
- 20:00
Lommel SK
3 1
SK Beveren
19 apr 2024
- 20:00
KV Oostende
2 1
SL16 FC
19 apr 2024
- 20:00
RFC Seraing
1 2
KMSK Deinze
19 apr 2024
- 20:00
RFC Liège
5 0
Jong Genk
19 apr 2024
- 20:00
R Francs Borains
0 3
FCV Dender EH
20 apr 2024
- 15:00
RSCA Futures
1 2
Club NXT

 

Rangschikking – Reguliere Competitie

Alle Wedstrijden
Thuiswedstrijden
Uitwedstrijden
#
Club
A
W
G
V
+
-
+/-
PTN
1
30
17
5
8
46
29
17
56
2
FCV Dender EH
w w w v w
30
15
9
6
55
32
23
54
3
KMSK Deinze
v g v w w
30
16
5
9
48
37
11
53
4
Lommel SK
w v g v w
30
15
7
8
51
31
20
52
5
30
15
6
9
51
34
17
51
6
Patro Eisden
w w g v w
30
14
9
7
40
28
12
51
7
RFC Liège
v w g w w
30
15
4
11
49
41
8
49
8
SK Beveren
v v w w v
30
13
6
11
44
40
4
45
9
Club NXT
g v v v w
30
11
4
15
40
49
-9
37
10
Jong Genk
w v w g v
30
10
7
13
46
52
-6
37
11
30
10
5
15
44
59
-15
35
12
RSCA Futures
v g v g v
30
8
10
12
39
47
-8
34
13
KV Oostende
v g v w w
30
10
8
12
32
39
-7
32
14
30
9
5
16
38
52
-14
32
15
RFC Seraing
g g g w v
30
6
10
14
33
51
-18
28
16
SL16 FC
v v v v v
30
5
2
23
25
60
-35
17
KV Oostende werd na de 16e speeldag een puntenaftrek van 9 punten opgelegd door de Licentiecommissie.
In beroep werd deze puntenaftrek op 25 januari 2024 herleid tot zes punten door het arbitragecollege C-SAR.
Plaats 1: Kampioen - Promotie naar de Jupiler Pro League
Plaats 2: Vice-kampioen: Promotie naar de Jupiler Pro League
Plaats 3 t/m 6: Play-Offs voor kwalificatie m.b.t. barragewedstrijd voor promotie naar Jupiler Pro League
Club NXT, Jong Genk, SL16 FC en RSCA Futures kunnen zich niet kwalificeren voor de Play-Offs
Plaats 15 en 16: Degradatie naar 1e Nationale, hoogste amateurreeks

 

Matrix – Reguliere Competitie

weergeven op volledig scherm
Beerschot
Dender
Deinze
Lommel
Z Waregem
Patro
Liège
Beveren
Club NXT
Jong Genk
Lierse K
Futures
Oostende
Fr Borains
Seraing
SL16 FC
1
Beerschot
0–1 1–2 2–1 1–2 0–1 3–0 0–0 3–0 1–0 2–1 1–1 1–1 2–1 0–0 2–0
2
Dender
1–1 3–0 3–1 1–4 0–0 0–0 1–0 2–0 1–3 2–2 2–3 1–1 2–0 5–1 4–1
3
Deinze
4–2 1–1 3–2 1–1 0–0 3–1 0–0 1–3 3–2 4–0 4–1 1–0 2–3 1–0 2–1
4
Lommel
3–0 2–2 1–0 1–1 1–2 4–1 3–1 1–0 0–1 3–0 3–1 0–1 3–0 0–0 1–0
5
Z Waregem
0–1 1–1 2–1 0–3 0–0 1–0 0–1 0–1 1–1 4–1 2–5 0–1 1–3 2–1 1–1
6
Patro
0–2 1–1 3–1 3–0 0–3 0–2 2–1 4–0 2–2 3–0 0–0 2–3 3–1 2–1 3–1
7
Liège
1–4 0–1 1–0 2–1 0–2 1–0 5–1 3–1 5–0 2–4 0–2 2–0 1–0 2–1 1–1
8
Beveren
2–0 3–2 2–2 2–2 0–3 0–1 1–2 0–2 2–1 3–1 2–1 2–3 3–0 1–1 2–0
9
Club NXT
0–2 0–1 0–1 0–2 1–3 2–2 1–2 0–3 2–1 3–2 0–1 3–3 1–0 1–1 4–1
10
Jong Genk
1–2 2–1 3–2 1–1 2–4 0–1 2–3 1–0 0–3 1–3 3–0 3–1 1–1 1–1 1–0
11
Lierse K
1–3 2–4 0–1 1–2 0–1 2–1 3–2 2–2 3–1 3–1 1–1 1–2 3–1 1–0 1–4
12
Futures
1–3 2–1 1–3 1–1 0–1 1–3 1–1 0–2 1–2 1–1 3–3 0–0 3–3 1–2 3–0
13
Oostende
1–2 0–1 0–1 0–1 3–2 0–0 0–2 0–2 1–4 2–2 0–1 1–2 1–0 1–1 2–1
14
Fr Borains
1–3 0–3 0–1 1–2 2–1 0–0 2–2 3–0 2–2 2–5 2–0 1–0 0–2 0–2 2–1
15
Seraing
1–2 1–3 1–2 2–2 0–5 3–0 0–4 1–2 2–1 1–3 1–1 1–1 1–1 1–5 3–0
16
SL16 FC
1–0 0–4 2–1 0–4 1–3 0–1 2–1 1–4 1–2 3–1 0–1 0–1 0–1 1–2 1–2

 

Topscorer

Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit(en)
Wedstrijden
Doelpunten
1
SK Beveren
SK Beveren
30
16 (2)
2
FCV Dender EH
FCV Dender EH
28
14 (1)
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
28
14 (4)
4
Lommel SK
Lommel SK
36
13
5
Jong Genk
Jong Genk
25
12

 

Assist

Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit(en)
Wedstrijden
Assists
1
KMSK Deinze
KMSK Deinze
34
14
2
FCV Dender EH
FCV Dender EH
26
11
3
K Beerschot VA
K Beerschot VA
28
10
4
FCV Dender EH
FCV Dender EH
26
8
5
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
22
7
FCV Dender EH
FCV Dender EH
27
7
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
31
7
SK Beveren
SK Beveren
25
7

 

Discipline – Spelers

#
Speler
Ptn
1
Alfred Caicedo
Jong Genk
Jong Genk
12
1
0
14
2
Louis Verstraete
SK Beveren
SK Beveren
11
1
0
13
3
Lennard Hens
FCV Dender EH
FCV Dender EH
6
3
0
12
4
Jonas Vinck
KV Oostende
KV Oostende
10
1
0
12
5
Mardochee Nzita
K Beerschot VA
K Beerschot VA
10
1
0
12
6
Marvin Tshibuabua
RFC Seraing
RFC Seraing
7
1
1
12

 

Discipline – Teams

#
Clubs
Ptn
1
SL16 FC
SL16 FC
90
3
1
99
2
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
72
5
5
97
3
KMSK Deinze
KMSK Deinze
84
1
3
95
4
R Francs Borains
R Francs Borains
79
1
3
90
5
RFC Seraing
RFC Seraing
74
3
3
89
6
Jong Genk
Jong Genk
74
4
2
88
7
Patro Eisden
Patro Eisden
76
2
2
86
8
RFC Liège
RFC Liège
70
3
3
85
9
Lommel SK
Lommel SK
70
1
4
84
10
SK Beveren
SK Beveren
76
1
1
81
11
FCV Dender EH
FCV Dender EH
70
3
1
79
12
KV Oostende
KV Oostende
68
2
2
78
13
K Beerschot VA
K Beerschot VA
62
3
3
77
14
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
56
2
1
63
15
RSCA Futures
RSCA Futures
59
0
1
62
16
Club NXT
Club NXT
50
1
0
52