Croky Cup 21-22

Croky Cup - Beker van België

2021-2022

Op deze pagina staan enkel de bekerwedstrijden waarbij de mogelijke tegenstanders van Lommel SK betrokken zijn.

Ook de bekerwedstrijden van Lommel SK, de reeksgenoten uit de 1B Pro League en de clubs uit de Jupiler Pro League worden hier weergegeven.

Vanaf Ronde 3 nemen reeksgenoten Lierse Kempenzonen en RE Virton deel aan de bekercompetitie, van hun bekerwedstrijden worden meer uitgebreide wedstrijdgegevens opgenomen.

Lommel SK stapt in het bekertoernooi vanaf ronde 5, net als reeksgenoten KVC Westerlo, KMSK Deinze, RWD Molenbeek, RE Mouscron en Waasland-Beveren. Ook de stijgers naar de Jupiler Pro League: R Union SG en RFC Seraing nemen vanaf deze ronde deel.

1/16 Finales
26 okt 2021 20:00
KV Oostende
- -
RCS Onhaye
26 okt 2021 20:00
Oostende
-
-
Onhaye
26 okt 2021 20:30
RWD Molenbeek
- -
SV Zulte Waregem
26 okt 2021 20:30
RWDM
-
-
Z Waregem
26 okt 2021 20:30
KV Mechelen
- -
R Union SG
26 okt 2021 20:30
KV Mechelen
-
-
Union SG
26 okt 2021 20:45
RE Mouscron
- -
R Standard de Liège
26 okt 2021 20:45
Mouscron
-
-
Standard
27 okt 2021 20:00
KAA Gent
- -
Belisia SV
27 okt 2021 20:00
AA Gent
-
-
Belisia
27 okt 2021 20:00
K Sint-Eloois-Winkel Sport
- -
KRC Genk
27 okt 2021 20:00
Winkel Sport
-
-
Genk
27 okt 2021 20:00
FCV Dender EH
- -
KAS Eupen
27 okt 2021 20:00
Dender
-
-
AS Eupen
27 okt 2021 20:00
RFC Seraing
- -
K Sint-Truidense VV
27 okt 2021 20:00
Seraing
-
-
STVV
27 okt 2021 20:00
RSC Charleroi
- -
Lommel SK
27 okt 2021 20:00
Charleroi
-
-
Lommel SK
27 okt 2021 20:00
R Knokke FC
- -
KV Kortrijk
27 okt 2021 20:00
Knokke
-
-
Kortrijk
27 okt 2021 20:30
R Francs Borains
- -
K Beerschot VA
27 okt 2021 20:30
Fr Borains
-
-
Beerschot
27 okt 2021 20:45
RAAL La Louvière
- -
RSC Anderlecht
27 okt 2021 20:45
RAAL
-
-
Anderlecht
27 okt 2021 20:45
Lierse Kempenzonen
- -
OH Leuven
27 okt 2021 20:45
Lierse K
-
-
OHL
27 okt 2021 20:45
Club Brugge KV
- -
KMSK Deinze
27 okt 2021 20:45
Club Brugge
-
-
Deinze
28 okt 2021 20:00
Cercle Brugge KSV
- -
KVK Tienen
28 okt 2021 20:00
Cercle Brugge
-
-
Tienen
28 okt 2021 20:45
KVC Westerlo
- -
R Antwerp FC
28 okt 2021 20:45
Westerlo
-
-
Antwerp
Ronde 5
29 aug 2021 16:00
RCS Onhaye
1 0
SC Eendracht Aalst
29 aug 2021 16:00
Onhaye
1
0
Aalst
na verlengingen
29 aug 2021 16:00
R Francs Borains
3 1
Hoogstraten VV
29 aug 2021 16:00
Fr Borains
3
1
Hoogstraten
29 aug 2021 16:00
RAAL La Louvière
4 2
SC Dikkelvenne
29 aug 2021 16:00
RAAL
4
2
Dikkelvenne
29 aug 2021 16:00
R Knokke FC
3 2
KRC Gent
29 aug 2021 16:00
Knokke
3
2
KRC Gent
na verlengingen
29 aug 2021 16:00
Belisia SV
1 0
KFC Zwarte Leeuw
29 aug 2021 16:00
Belisia
1
0
Zwarte Leeuw
29 aug 2021 16:00
K Sint-Eloois-Winkel Sport
0 0
KFC Mandel United
29 aug 2021 16:00
Winkel Sport
0
0
Mandel Utd
Strafschoppen 5-4
29 aug 2021 16:00
KVK Tienen
1 0
RAS Jodoigne
29 aug 2021 16:00
Tienen
1
0
Jodoigne
4 sep 2021 18:00
FCV Dender EH
1 0
Waasland-Beveren
4 sep 2021 18:00
Dender
1
0
W-Beveren
4 sep 2021 19:30
URSL Visé
0 1
RWD Molenbeek
4 sep 2021 19:30
Visé
0
1
RWDM
4 sep 2021 20:00
Lierse Kempenzonen
2 0
K Rupel Boom FC
4 sep 2021 20:00
Lierse K
2
0
Rupel Boom
5 sep 2021 16:00
RFC de Liège
1 3
KVC Westerlo
5 sep 2021 16:00
FC Liège
1
3
Westerlo
14 sep 2021 19:30
K Lyra-Lierse Berlaar
0 5
KMSK Deinze
14 sep 2021 19:30
Lyra-Lierse
0
5
Deinze
14 sep 2021 20:00
RE Mouscron
3 1
KVK Wellen
14 sep 2021 20:00
Mouscron
3
1
Wellen
15 sep 2021 20:00
K Diegem Sport
2 4
Lommel SK
15 sep 2021 20:00
Diegem
2
4
Lommel SK
15 sep 2021 20:00
SC Lokeren-Temse
0 3
RFC Seraing
15 sep 2021 20:00
Lokeren-Temse
0
3
Seraing
15 sep 2021 20:00
R Union SG
- -
FC Lebbeke
15 sep 2021 20:00
Union SG
-
-
Lebbeke
Ronde 4
22 aug 2021 16:00
KVK Westhoek
1 4
K Diegem Sport
22 aug 2021 16:00
Westhoek
1
4
Diegem
25 aug 2021 20:00
Lierse Kempenzonen
3 0
RFC Wetteren
25 aug 2021 20:00
Lierse K
3
0
Wetteren
Ronde 3
15 aug 2021 16:00
RUS Givry
0 2
K Diegem Sport
15 aug 2021 16:00
Givry
0
2
Diegem
15 aug 2021 16:00
KVK Westhoek
2 1
SK Pepingen-Halle
15 aug 2021 16:00
Westhoek
2
1
Pepingen-Halle
17 aug 2021 20:00
KVV Thes Sport
2 6
Lierse Kempenzonen
17 aug 2021 20:00
Thes Sport
2
6
Lierse K
18 aug 2021 19:30
K Londerzeel SK
1 0
RE Virton
18 aug 2021 19:30
Londerzeel
1
0
Virton
Ronde 2
7 aug 2021 19:30
KAC Betekom
0 3
K Diegem Sport
7 aug 2021 19:30
Betekom
0
3
Diegem
8 aug 2021 16:00
KFC Ranst
0 4
SK Pepingen-Halle
8 aug 2021 16:00
Ranst
0
4
Pepingen-Halle
8 aug 2021 16:00
KSK Oostnieuwkerke
0 2
RUS Givry
8 aug 2021 16:00
Oostnieuwkerke
0
2
Givry
8 aug 2021 16:00
KVK Westhoek
4 1
KSC E Mariakerke
8 aug 2021 16:00
Westhoek
4
1
Mariakerke
Ronde 1
31 jul 2021 19:30
KM Torhout
1 1
KSK Oostnieuwkerke
31 jul 2021 19:30
Torhout
1
1
Oostnieuwkerke
Strafschoppen 4-5 | KSK Oostnieuwkerke wint na strafschoppen
1 aug 2021 16:00
KSC E Mariakerke
2 1
KAV Dendermonde
1 aug 2021 16:00
Mariakerke
2
1
Dendermonde
1 aug 2021 16:00
KFC Ranst
3 1
Willebroekse SV
1 aug 2021 16:00
Ranst
3
1
Willebroekse SV
1 aug 2021 16:00
KAC Betekom
2 0
FC Punt-Larum
1 aug 2021 16:00
Betekom
2
0
Punt-Larum
Voorronde
25 jul 2021 16:00
KFCMZ Tollembeek
0 3
KAV Dendermonde
25 jul 2021 16:00
Tollembeek
0
3
Dendermonde