Croky Cup 2020-2021

Op deze pagina staan enkel de bekerwedstrijden waarbij reeksgenoten van Lommel SK uit de 1B Pro League betrokken zijn, alsook de bekerwedstrijden van de clubs uit de Jupiler Pro League. Lierse Kempenzonen neemt deel vanaf Ronde 3, terwijl de andere clubs uit de 1B Pro League pas deelnemen vanaf Ronde 5. Ook OH Leuven en Waasland-Beveren stappen vanaf Ronde 5 in het bekertornooi. De overige Jupiler Pro League teams nemen deel vanaf de daarop volgende ronde, de 1/16 finales.

Tot en met Ronde 3 wordt er bij een gelijke stand na 90 minuten geen verlengingen gespeeld. In dat geval wordt de winnaar aangeduid door middel van een strafschoppenserie. Vanaf Ronde 4 leidt een gelijkspel tot verlengingen en eventueel strafschoppen.

Croky Cup - Beker van België

2020-2021
Finale
25 apr 2021 20:45
R Standard de Liège
1 2
KRC Genk
25 apr 2021 20:45
Standard
1
2
Genk
1/2 Finales
13 mrt 2021 20:30
KAS Eupen
0 1
R Standard de Liège
13 mrt 2021 20:30
AS Eupen
0
1
Standard
14 mrt 2021 20:45
RSC Anderlecht
1 2
KRC Genk
14 mrt 2021 20:45
Anderlecht
1
2
Genk
1/4 Finales
3 mrt 2021 18:00
KAS Eupen
1 0
KAA Gent
3 mrt 2021 18:00
AS Eupen
1
0
AA Gent
3 mrt 2021 20:45
RSC Anderlecht
1 0
Cercle Brugge KSV
3 mrt 2021 20:45
Anderlecht
1
0
Cercle Brugge
4 mrt 2021 18:00
KRC Genk
4 1
YR KV Mechelen
4 mrt 2021 18:00
Genk
4
1
KV Mechelen
4 mrt 2021 20:45
R Standard de Liège
1 0
Club Brugge KV
4 mrt 2021 20:45
Standard
1
0
Club Brugge
1/8 Finales
9 feb 2021 18:00
Cercle Brugge KSV
3 1
KV Oostende
9 feb 2021 18:00
Cercle Brugge
3
1
Oostende
9 feb 2021 20:00
KV Kortrijk
1 1
R Standard de Liège
9 feb 2021 20:00
Kortrijk
1
1
Standard
Strafschoppen 5-6
10 feb 2021 17:00
KAS Eupen
5 1
Olympic Club
10 feb 2021 17:00
AS Eupen
5
1
Olympic
10 feb 2021 18:00
KRC Genk
1 0
K St.-Truidense VV
10 feb 2021 18:00
Genk
1
0
STVV
10 feb 2021 20:45
Club Brugge KV
3 1
R Antwerp FC
10 feb 2021 20:45
Club Brugge
3
1
Antwerp
11 feb 2021 18:00
K Beerschot VA
0 1
YR KV Mechelen
11 feb 2021 18:00
Beerschot
0
1
KV Mechelen
11 feb 2021 18:00
KAA Gent
3 1
RSC Charleroi
11 feb 2021 18:00
AA Gent
3
1
Charleroi
11 feb 2021 20:45
R Union SG
0 5
RSC Anderlecht
11 feb 2021 20:45
Union SG
0
5
Anderlecht
1/16 Finales
2 feb 2021 18:00
R Antwerp FC
2 1
RAAL La Louvière
2 feb 2021 18:00
Antwerp
2
1
RAAL
2 feb 2021 18:00
R Union SG
2 1
RE Mouscron
2 feb 2021 18:00
Union SG
2
1
Mouscron
2 feb 2021 20:00
Lommel SK
1 3
KV Kortrijk
2 feb 2021 20:00
Lommel SK
1
3
Kortrijk
3 feb 2021 16:00
YR KV Mechelen
2 0
RWD Molenbeek
3 feb 2021 16:00
KV Mechelen
2
0
RWDM
3 feb 2021 18:00
RSC Charleroi
1 0
KVC Westerlo
3 feb 2021 18:00
Charleroi
1
0
Westerlo
3 feb 2021 18:00
KAA Gent
5 0
KFC Heur Tongeren
3 feb 2021 18:00
AA Gent
5
0
H Tongeren
3 feb 2021 18:00
Oud-Heverlee Leuven
2 3
Cercle Brugge KSV
3 feb 2021 18:00
OH Leuven
2
3
Cercle Brugge
3 feb 2021 19:00
RFC Seraing
1 4
R Standard de Liège
3 feb 2021 19:00
Seraing
1
4
Standard
3 feb 2021 19:30
Club Brugge KV
6 1
K Olsa Brakel
3 feb 2021 19:30
Club Brugge
6
1
Olsa Brakel
3 feb 2021 20:00
SC Lokeren-Temse
0 2
K St.-Truidense VV
3 feb 2021 20:00
Lokeren-Temse
0
2
STVV
3 feb 2021 20:00
KVRS Waasland - SK Beveren
2 3
KV Oostende
3 feb 2021 20:00
W-Beveren
2
3
Oostende
3 feb 2021 20:00
Olympic Club
1 0
SV Zulte Waregem
3 feb 2021 20:00
Olympic
1
0
Z Waregem
3 feb 2021 21:15
RFC de Liège
0 2
RSC Anderlecht
3 feb 2021 21:15
FC Liège
0
2
Anderlecht
KFC Dessel Sport
0 5
K Beerschot VA
Dessel
0
5
Beerschot
K Rupel Boom FC
0 5
KAS Eupen
Rupel Boom
0
5
AS Eupen
KVV Thes Sport
0 5
KRC Genk
Thes Sport
0
5
Genk
Ronde 5
10 okt 2020 17:00
Union Rochefortoise
1 8
RWD Molenbeek
10 okt 2020 17:00
Rochefort
1
8
RWDM
10 okt 2020 19:00
KVRS Waasland - SK Beveren
3 0
KFC Sparta Petegem
10 okt 2020 19:00
W-Beveren
3
0
Petegem
10 okt 2020 19:30
KVV Thes Sport
3 1
KMSK Deinze
10 okt 2020 19:30
Thes Sport
3
1
Deinze
na verlengingen
10 okt 2020 20:00
KVC Jong Lede
0 2
SC Lokeren-Temse
10 okt 2020 20:00
Jong Lede
0
2
Lokeren-Temse
10 okt 2020 20:00
SC City Pirates
1 2
K Rupel Boom FC
10 okt 2020 20:00
City Pirates
1
2
Rupel Boom
11 okt 2020 15:00
Olympic Club
2 1
SC Eendracht Aalst
11 okt 2020 15:00
Olympic
2
1
Aalst
na verlengingen
11 okt 2020 16:00
RFC Warnant
0 1
RFC de Liège
11 okt 2020 16:00
Warnant
0
1
FC Liège
11 okt 2020 16:00
RAAL La Louvière
2 0
RSD Jette
11 okt 2020 16:00
RAAL
2
0
RSD Jette
11 okt 2020 16:00
R Knokke FC
0 2
Oud-Heverlee Leuven
11 okt 2020 16:00
Knokke
0
2
OH Leuven
11 okt 2020 16:00
URSL Visé
1 2
KFC Dessel Sport
11 okt 2020 16:00
Visé
1
2
Dessel
na verlengingen
11 okt 2020 16:00
RFC Seraing
6 1
KSC Blankenberge
11 okt 2020 16:00
Seraing
6
1
Blankenberge
11 okt 2020 16:00
KFC Heur Tongeren
3 0
USGTH
11 okt 2020 16:00
H Tongeren
3
0
USGTH
11 okt 2020 16:00
Lommel SK
3 2
KVV Zelzate
11 okt 2020 16:00
Lommel SK
3
2
Zelzate
11 okt 2020 16:00
R Union SG
4 0
KSK Heist
11 okt 2020 16:00
Union SG
4
0
Heist
11 okt 2020 16:00
KVC Westerlo
5 1
RC Hades
11 okt 2020 16:00
Westerlo
5
1
Hades
11 okt 2020 16:00
K Olsa Brakel
2 0
FCV Dender EH
11 okt 2020 16:00
Olsa Brakel
2
0
Dender
Ronde 4
23 sep 2020 19:30
Olympic Club
2 1
Lierse Kempenzonen
23 sep 2020 19:30
Olympic
2
1
Lierse K
Ronde 3
15 sep 2020 19:30
Lierse Kempenzonen
4 0
RVC Hoboken
15 sep 2020 19:30
Lierse K
4
0
Hoboken