Club van 100

Hier vind je een overzicht van alle spelers die 100 of meer officiële wedstrijden speelden voor Lommel SK sinds 2003 (voorheen ook KVSK United en Lommel United genoemd).

No.NaamTOTCOMBEKP-O/E
1 Wouter Scheelen3302812326
2 Christophe Delande3122672124
3 Toon Lenaerts2582211918
4 Glenn Neven2552171919
5 Sam Vanaken215191177
6 Jentl Gaethofs2141851415
7 Mike De Koninck1961711213
8 Robin Henkens1741441020
9 Ken Debauve1731501211
10 Bart Goossens1661461010
11 Davy Brouwers1641381214
12 Harald Pinxten1611321316
13 / Marcos Pereira154133156
14 Yannick Thoelen148130126
15 / Yassin Gueroui1391111216
16 / Alessandro Cerigioni138116715
17 / Mirek Waligora119100910
18 Giel Deferm119991011
19 Guy Dufour11495811
20 Jeroen Ketting1139878
21 Govert Boyen1119786
22 / Thomas Azevedo-Guimaraes11185719
23 Bjorn Sengier1099757
24 Timo Cauwenberg106801016
25 Sebastiaan Brebels10486711
26 Philip Haagdoren1018876

Legende: TOT = Totaal, COM = Competitie, BEK = Beker, P-O/E = Play-Offs/Eindronde

Tot 30/11/2020

Met 330 officiële wedstrijden is middenvelder Wouter Scheelen de recordhouder met het hoogste aantal wedstrijden in de Lommelse kleuren.

Ondanks het feit dat Wouter ook periodes kende bij andere clubs zoals KVC Westerlo, OH Leuven en Fortuna Sittard lukte hem deze bijzondere prestatie.

Momenteel is Wouter Scheelen nog actief bij K Bocholter VV.

Christophe Delande bekleedt als verdedigende middenvelder de tweede plaats, waarna de centrale verdediger Toon Lenaerts de top 3 vervolledigt.

Van de spelerskern 2020-2021 staan kapitein Glenn Neven (op plaats 4) Robin Henkens (op plaats 8) en Sebastiaan Brebels (op plaats 25).

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.