Challenger Pro League

2022-2023
Speeldagen - Reguliere Competitie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Speeldag 1
12 aug 2022
- 20:00
FCV Dender EH
1 4
Lommel SK
12 aug 2022
- 20:00
RE Virton
1 1
RWD Molenbeek
13 aug 2022
- 16:00
Beerschot VA
1 0
SK Beveren
13 aug 2022
- 20:00
Club NXT
2 2
SL16 FC
14 aug 2022
- 16:00
Jong Genk
4 1
Lierse Kempenzonen
14 aug 2022
- 20:00
RSCA Futures
0 0
KMSK Deinze
Speeldag 2
19 aug 2022
- 20:00
KMSK Deinze
3 2
Jong Genk
19 aug 2022
- 20:00
SL16 FC
2 2
Beerschot VA
20 aug 2022
- 16:00
SK Beveren
2 2
RE Virton
20 aug 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
1 0
FCV Dender EH
21 aug 2022
- 16:00
Lommel SK
0 2
RSCA Futures
21 aug 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
3 1
Club NXT
Speeldag 3
26 aug 2022
- 20:00
FCV Dender EH
0 1
SL16 FC
26 aug 2022
- 20:00
Jong Genk
0 3
Lommel SK
27 aug 2022
- 16:00
RSCA Futures
2 2
SK Beveren
27 aug 2022
- 20:00
KMSK Deinze
1 1
RE Virton
28 aug 2022
- 16:00
Club NXT
2 1
RWD Molenbeek
28 aug 2022
- 20:00
Beerschot VA
2 3
Lierse Kempenzonen
Speeldag 4
2 sep 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
2 2
RSCA Futures
2 sep 2022
- 20:00
SL16 FC
2 2
Jong Genk
3 sep 2022
- 16:00
Club NXT
1 2
Beerschot VA
3 sep 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
4 1
KMSK Deinze
4 sep 2022
- 16:00
RE Virton
1 1
FCV Dender EH
4 sep 2022
- 20:00
Lommel SK
0 2
SK Beveren
Speeldag 5
9 sep 2022
- 20:00
FCV Dender EH
2 3
Lierse Kempenzonen
9 sep 2022
- 20:00
Beerschot VA
0 2
Lommel SK
10 sep 2022
- 16:00
RSCA Futures
1 1
Club NXT
10 sep 2022
- 20:00
SK Beveren
2 1
SL16 FC
11 sep 2022
- 16:00
Jong Genk
0 1
RE Virton
11 sep 2022
- 20:00
KMSK Deinze
1 2
RWD Molenbeek
Speeldag 6
16 sep 2022
- 20:00
KMSK Deinze
0 2
FCV Dender EH
16 sep 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
2 3
RSCA Futures
17 sep 2022
- 16:00
Club NXT
2 2
SK Beveren
17 sep 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
1 1
Jong Genk
18 sep 2022
- 16:00
RE Virton
1 2
Beerschot VA
18 sep 2022
- 20:00
Lommel SK
0 1
SL16 FC
Speeldag 7
30 sep 2022
- 20:00
RE Virton
3 3
Club NXT
30 sep 2022
- 20:00
Jong Genk
0 2
FCV Dender EH
1 okt 2022
- 16:00
Lommel SK
2 1
RWD Molenbeek
1 okt 2022
- 20:00
Beerschot VA
2 0
KMSK Deinze
2 okt 2022
- 16:00
SK Beveren
5 0
Lierse Kempenzonen
2 okt 2022
- 20:00
SL16 FC
1 3
RSCA Futures
Speeldag 8
7 okt 2022
- 20:00
FCV Dender EH
- -
SK Beveren
7 okt 2022
- 20:00
RSCA Futures
- -
RE Virton
8 okt 2022
- 16:00
KMSK Deinze
- -
Lommel SK
8 okt 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
- -
Beerschot VA
9 okt 2022
- 16:00
Lierse Kempenzonen
- -
SL16 FC
9 okt 2022
- 20:00
Club NXT
- -
Jong Genk
Speeldag 9
14 okt 2022
- 20:00
SL16 FC
- -
RWD Molenbeek
14 okt 2022
- 20:00
SK Beveren
- -
KMSK Deinze
15 okt 2022
- 16:00
RE Virton
- -
Lierse Kempenzonen
15 okt 2022
- 20:00
Lommel SK
- -
Club NXT
16 okt 2022
- 14:00
Jong Genk
- -
RSCA Futures
16 okt 2022
- 20:00
Beerschot VA
- -
FCV Dender EH

Rangschikking - Reguliere Competitie

#
Club
A
W
G
V
DV
DT
+/-
PTN
1
Beerschot VA
v w v w w
>
7
4
1
2
11
9
2
13
2
RSCA Futures
g g g w w
>
7
3
4
0
13
8
5
13
3
Lommel SK
w v w v w
>
7
4
0
3
11
7
4
12
4
7
4
0
3
16
18
-2
12
5
SK Beveren
g w w g w
>
7
3
3
1
15
8
7
12
6
RWD Molenbeek
v g w g v
>
7
2
3
2
9
9
0
9
7
SL16 FC
w g v w v
>
7
2
3
2
10
11
-1
9
8
RE Virton
g g w v g
>
7
1
5
1
10
10
0
8
9
FCV Dender EH
v g v w w
>
7
2
1
4
8
10
-2
7
10
Club NXT
w v g g g
>
7
1
4
2
12
14
-2
7
11
Jong Genk
v g v g v
>
7
1
2
4
9
13
-4
5
12
KMSK Deinze
g v v v v
>
7
1
2
4
6
13
-7
5
Plaats 1-6: Promotion Play-Off
Plaats 7-12: Relegation Play-Off
Matrix - Reguliere Competitie
weergeven op volledig scherm
Beerschot
Futures
Lommel
Lierse K
Beveren
RWDM
SL16 FC
Virton
Dender
Club NXT
Jong Genk
Deinze
1
Beerschot
0–2 2–3 1–0 2–0
2
Futures
2–2 1–1 0–0
3
Lommel
0–2 0–2 2–1 0–1
4
Lierse K
2–3 3–1 4–1
5
Beveren
5–0 2–1 2–2
6
RWDM
2–2 1–0 1–1
7
SL16 FC
2–2 1–3 2–2
8
Virton
1–2 1–1 1–1 3–3
9
Dender
1–4 2–3 0–1
10
Club NXT
1–2 2–2 2–1 2–2
11
Jong Genk
0–3 4–1 0–1 0–2
12
Deinze
1–2 1–1 0–2 3–2
Statistieken
Topscorer
Assist
Discipline - Clubs
Discipline - Spelers
Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit
Wedstrijden
Doelpunten
1
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
7
8 (1)
2
RSCA Futures
RSCA Futures
7
6 (2)
3
Beerschot VA
Beerschot VA
7
5 (1)
RE Virton
RE Virton
7
5 (2)
5
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
7
4 (1)
Jong Genk
Jong Genk
7
4
Lommel SK
Lommel SK
7
4 (1)
SK Beveren
SK Beveren
7
4
9
SK Beveren
SK Beveren
6
3
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
7
3
FCV Dender EH
FCV Dender EH
7
3
SL16 FC
7
3
Club NXT
Club NXT
7
3
14
SL16 FC
SL16 FC
2
2
Club NXT
Club NXT
3
2
Lommel SK
Lommel SK
4
2
FCV Dender EH
FCV Dender EH
5
2
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
5
2 (1)
Lommel SK
Lommel SK
6
2
KMSK Deinze
7
2
Club NXT
Club NXT
7
2
SK Beveren
SK Beveren
7
2
SK Beveren
SK Beveren
7
2 (1)
Jong Genk
Jong Genk
7
2 (1)
Jong Genk
Jong Genk
7
2
KMSK Deinze
KMSK Deinze
7
2
Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit
Wedstrijden
Assists
1
Club NXT
Club NXT
7
4
2
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
7
3
SK Beveren
SK Beveren
7
3
RSCA Futures
RSCA Futures
7
3
5
FCV Dender EH
FCV Dender EH
5
2
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
6
2
Lommel SK
Lommel SK
6
2
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
6
2
KMSK Deinze
KMSK Deinze
6
2
Lommel SK
Lommel SK
7
2
Beerschot VA
Beerschot VA
7
2
SK Beveren
SK Beveren
7
2
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
7
2
Jong Genk
7
2
15
Lommel SK
Lommel SK
1
1
Club NXT
Club NXT
1
1
SL16 FC
SL16 FC
2
1
SL16 FC
SL16 FC
2
1
Club NXT
Club NXT
3
1
RSCA Futures
RSCA Futures
3
1
RSCA Futures
RSCA Futures
3
1
FCV Dender EH
FCV Dender EH
3
1
RSCA Futures
RSCA Futures
3
1
SK Beveren
SK Beveren
3
1
SL16 FC
SL16 FC
3
1
SK Beveren
SK Beveren
3
1
RSCA Futures
RSCA Futures
3
1
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
3
1
FCV Dender EH
FCV Dender EH
3
1
Lommel SK
Lommel SK
4
1
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
4
1
RE Virton
RE Virton
5
1
SK Beveren
5
1
RE Virton
RE Virton
5
1
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
6
1
Beerschot VA
Beerschot VA
6
1
SK Beveren
SK Beveren
6
1
Lommel SK
Lommel SK
6
1
SK Beveren
SK Beveren
6
1
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
6
1
Beerschot VA
Beerschot VA
6
1
RSCA Futures
RSCA Futures
6
1
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
7
1
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
7
1
KMSK Deinze
KMSK Deinze
7
1
Club NXT
Club NXT
7
1
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
7
1
Lommel SK
Lommel SK
7
1
KMSK Deinze
KMSK Deinze
7
1
SL16 FC
7
1
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
7
1
Beerschot VA
Beerschot VA
7
1
Club NXT
Club NXT
7
1
Jong Genk
Jong Genk
7
1
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
7
1
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
7
1
RE Virton
RE Virton
7
1
RE Virton
RE Virton
7
1
Beerschot VA
Beerschot VA
7
1
RE Virton
RE Virton
7
1
Beerschot VA
Beerschot VA
7
1
Jong Genk
Jong Genk
7
1
Beerschot VA
Beerschot VA
7
1
Jong Genk
Jong Genk
7
1
Beerschot VA
Beerschot VA
7
1
Club NXT
Club NXT
7
1
Lommel SK
Lommel SK
7
1
SL16 FC
7
1
RSCA Futures
RSCA Futures
7
1
#
Clubs
Ptn
1
Lommel SK
Lommel SK
22
0
0
22
2
SK Beveren
SK Beveren
20
1
0
22
3
Beerschot VA
Beerschot VA
16
0
2
22
4
RE Virton
RE Virton
19
0
0
19
5
SL16 FC
SL16 FC
19
0
0
19
6
FCV Dender EH
FCV Dender EH
15
0
1
18
7
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
17
0
0
17
8
Club NXT
Club NXT
12
0
1
15
9
KMSK Deinze
KMSK Deinze
13
0
0
13
10
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
13
0
0
13
11
RSCA Futures
RSCA Futures
13
0
0
13
12
Jong Genk
Jong Genk
9
0
1
12
#
Speler
Ptn
1
Jan Van den Bergh
Beerschot VA
Beerschot VA
1
0
1
4
2
Jenthe Mertens
SK Beveren
SK Beveren
2
1
0
4
3
Lennard Hens
FCV Dender EH
FCV Dender EH
4
0
0
4
4
Daniel Pérez
Club NXT
Club NXT
1
0
1
4
5
Joedrick Pupe
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
4
0
0
4
6
Thibaud Verlinden
Beerschot VA
Beerschot VA
4
0
0
4
7
Robin Henkens
Lommel SK
Lommel SK
3
0
0
3
8
Christophe Janssens
KMSK Deinze
KMSK Deinze
3
0
0
3
9
Simon Paulet
RE Virton
RE Virton
3
0
0
3
10
Ryan Sanusi
Beerschot VA
Beerschot VA
3
0
0
3
11
Jordy Gillekens
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
3
0
0
3
12
Frédéric Duplus
SL16 FC
SL16 FC
3
0
0
3
13
Jasper Van Oudenhove
FCV Dender EH
FCV Dender EH
3
0
0
3
14
Kelvin John
Jong Genk
Jong Genk
0
0
1
3
15
Dante Rigo
Beerschot VA
Beerschot VA
0
0
1
3
16
Cauê Santos
Lommel SK
Lommel SK
3
0
0
3
17
Kobe Cools
FCV Dender EH
FCV Dender EH
0
0
1
3
18
Thierno Barry
SK Beveren
SK Beveren
3
0
0
3
19
Álex Granell
Lommel SK
Lommel SK
3
0
0
3