Challenger Pro League

2022-2023
Speeldagen - Reguliere Competitie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speeldag 1
12 aug 2022
- 20:00
FCV Dender EH
1 4
Lommel SK
12 aug 2022
- 20:00
RE Virton
1 1
RWD Molenbeek
13 aug 2022
- 16:00
Beerschot VA
1 0
SK Beveren
13 aug 2022
- 20:00
Club NXT
2 2
SL16 FC
14 aug 2022
- 16:00
Jong Genk
4 1
Lierse Kempenzonen
14 aug 2022
- 20:00
RSCA Futures
0 0
KMSK Deinze
Speeldag 2
19 aug 2022
- 20:00
KMSK Deinze
3 2
Jong Genk
19 aug 2022
- 20:00
SL16 FC
2 2
Beerschot VA
20 aug 2022
- 16:00
SK Beveren
2 2
RE Virton
20 aug 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
1 0
FCV Dender EH
21 aug 2022
- 16:00
Lommel SK
0 2
RSCA Futures
21 aug 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
3 1
Club NXT
Speeldag 3
26 aug 2022
- 20:00
FCV Dender EH
0 1
SL16 FC
26 aug 2022
- 20:00
Jong Genk
0 3
Lommel SK
27 aug 2022
- 16:00
RSCA Futures
2 2
SK Beveren
27 aug 2022
- 20:00
KMSK Deinze
1 1
RE Virton
28 aug 2022
- 16:00
Club NXT
2 1
RWD Molenbeek
28 aug 2022
- 20:00
Beerschot VA
2 3
Lierse Kempenzonen
Speeldag 4
2 sep 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
2 2
RSCA Futures
2 sep 2022
- 20:00
SL16 FC
2 2
Jong Genk
3 sep 2022
- 16:00
Club NXT
1 2
Beerschot VA
3 sep 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
4 1
KMSK Deinze
4 sep 2022
- 16:00
RE Virton
1 1
FCV Dender EH
4 sep 2022
- 20:00
Lommel SK
0 2
SK Beveren
Speeldag 5
9 sep 2022
- 20:00
FCV Dender EH
2 3
Lierse Kempenzonen
9 sep 2022
- 20:00
Beerschot VA
0 2
Lommel SK
10 sep 2022
- 16:00
RSCA Futures
1 1
Club NXT
10 sep 2022
- 20:00
SK Beveren
2 1
SL16 FC
11 sep 2022
- 16:00
Jong Genk
0 1
RE Virton
11 sep 2022
- 20:00
KMSK Deinze
1 2
RWD Molenbeek
Speeldag 6
16 sep 2022
- 20:00
KMSK Deinze
0 2
FCV Dender EH
16 sep 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
2 3
RSCA Futures
17 sep 2022
- 16:00
Club NXT
2 2
SK Beveren
17 sep 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
1 1
Jong Genk
18 sep 2022
- 16:00
RE Virton
1 2
Beerschot VA
18 sep 2022
- 20:00
Lommel SK
0 1
SL16 FC
Speeldag 7
30 sep 2022
- 20:00
RE Virton
3 3
Club NXT
30 sep 2022
- 20:00
Jong Genk
0 2
FCV Dender EH
1 okt 2022
- 16:00
Lommel SK
2 1
RWD Molenbeek
1 okt 2022
- 20:00
Beerschot VA
2 0
KMSK Deinze
2 okt 2022
- 16:00
SK Beveren
5 0
Lierse Kempenzonen
2 okt 2022
- 20:00
SL16 FC
1 3
RSCA Futures
Speeldag 8
7 okt 2022
- 20:00
FCV Dender EH
0 3
SK Beveren
7 okt 2022
- 20:00
RSCA Futures
3 1
RE Virton
8 okt 2022
- 16:00
KMSK Deinze
3 0
Lommel SK
8 okt 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
2 0
Beerschot VA
9 okt 2022
- 16:00
Lierse Kempenzonen
2 0
SL16 FC
9 okt 2022
- 20:00
Club NXT
3 1
Jong Genk
Speeldag 9
14 okt 2022
- 20:00
SL16 FC
1 4
RWD Molenbeek
14 okt 2022
- 20:00
SK Beveren
2 1
KMSK Deinze
15 okt 2022
- 16:00
RE Virton
0 0
Lierse Kempenzonen
15 okt 2022
- 20:00
Lommel SK
3 4
Club NXT
16 okt 2022
- 14:00
Jong Genk
3 2
RSCA Futures
16 okt 2022
- 20:00
Beerschot VA
1 1
FCV Dender EH
Speeldag 10
21 okt 2022
- 20:00
Club NXT
2 0
KMSK Deinze
21 okt 2022
- 20:00
SL16 FC
2 1
RE Virton
22 okt 2022
- 16:00
Jong Genk
1 2
Beerschot VA
22 okt 2022
- 20:00
RSCA Futures
0 2
FCV Dender EH
23 okt 2022
- 16:00
RWD Molenbeek
3 1
SK Beveren
23 okt 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
3 1
Lommel SK
Speeldag 11
28 okt 2022
- 20:00
KMSK Deinze
4 1
SL16 FC
28 okt 2022
- 20:00
Lommel SK
3 1
RE Virton
29 okt 2022
- 16:00
FCV Dender EH
3 2
Club NXT
29 okt 2022
- 20:00
Beerschot VA
1 2
RSCA Futures
30 okt 2022
- 16:00
RWD Molenbeek
3 0
Lierse Kempenzonen
30 okt 2022
- 20:00
SK Beveren
3 0
Jong Genk
Speeldag 12
4 nov 2022
- 20:00
FCV Dender EH
0 1
RWD Molenbeek
4 nov 2022
- 20:00
RSCA Futures
3 0
SL16 FC
5 nov 2022
- 16:00
RE Virton
0 1
KMSK Deinze
5 nov 2022
- 20:00
SK Beveren
1 0
Club NXT
6 nov 2022
- 16:00
Lommel SK
1 3
Beerschot VA
6 nov 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
4 2
Jong Genk
Speeldag 13
11 nov 2022
- 20:00
Club NXT
2 2
RSCA Futures
11 nov 2022
- 20:00
SL16 FC
1 1
FCV Dender EH
12 nov 2022
- 16:00
Jong Genk
0 0
KMSK Deinze
12 nov 2022
- 20:00
Beerschot VA
3 0
RE Virton
13 nov 2022
- 16:00
Lierse Kempenzonen
1 5
SK Beveren
13 nov 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
5 0
Lommel SK
Speeldag 14
18 nov 2022
- 20:00
RE Virton
0 2
SL16 FC
18 nov 2022
- 20:00
Lommel SK
2 1
Jong Genk
19 nov 2022
- 16:00
Beerschot VA
1 0
Club NXT
19 nov 2022
- 20:00
SK Beveren
1 1
RWD Molenbeek
20 nov 2022
- 16:00
KMSK Deinze
2 1
Lierse Kempenzonen
20 nov 2022
- 20:00
FCV Dender EH
2 1
RSCA Futures
Speeldag 15
25 nov 2022
- 20:00
Club NXT
4 1
FCV Dender EH
25 nov 2022
- 20:00
Jong Genk
2 0
RWD Molenbeek
26 nov 2022
- 16:00
SL16 FC
1 2
KMSK Deinze
26 nov 2022
- 20:00
RSCA Futures
1 2
Beerschot VA
27 nov 2022
- 16:30
SK Beveren
2 3
Lommel SK
27 nov 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
2 2
RE Virton
Speeldag 16
2 dec 2022
- 20:00
RSCA Futures
2 0
Jong Genk
2 dec 2022
- 20:00
SL16 FC
2 4
Lierse Kempenzonen
3 dec 2022
- 16:00
RE Virton
0 1
Lommel SK
3 dec 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
0 2
Club NXT
4 dec 2022
- 13:30
FCV Dender EH
2 3
Beerschot VA
4 dec 2022
- 18:00
KMSK Deinze
1 4
SK Beveren
Speeldag 17
9 dec 2022
- 20:00
SK Beveren
4 1
RSCA Futures
9 dec 2022
- 20:00
Jong Genk
1 2
Club NXT
10 dec 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
2 1
FCV Dender EH
11 dec 2022
- 13:30
RWD Molenbeek
3 1
RE Virton
11 dec 2022
- 17:00
Beerschot VA
1 0
SL16 FC
11 dec 2022
- 20:30
Lommel SK
1 0
KMSK Deinze
Speeldag 18
17 dec 2022
- 16:00
RE Virton
0 0
SK Beveren
17 dec 2022
- 18:00
SL16 FC
0 3
Lommel SK
18 dec 2022
- 13:30
RSCA Futures
1 2
RWD Molenbeek
15 jan 2023
- 16:00
KMSK Deinze
3 2
Beerschot VA
24 jan 2023
- 20:00
FCV Dender EH
0 1
Jong Genk
1 feb 2023
- 18:30
Club NXT
1 0
Lierse Kempenzonen
Speeldag 19
20 jan 2023
- 20:00
Club NXT
2 1
Lommel SK
21 jan 2023
- 16:00
RWD Molenbeek
2 1
KMSK Deinze
21 jan 2023
- 20:00
FCV Dender EH
3 4
RE Virton
22 jan 2023
- 16:00
SK Beveren
2 0
Beerschot VA
22 jan 2023
- 20:00
RSCA Futures
3 3
Lierse Kempenzonen
Jong Genk
- -
SL16 FC
Speeldag 20
27 jan 2023
- 20:00
KMSK Deinze
2 1
Club NXT
27 jan 2023
- 20:00
Beerschot VA
3 2
Jong Genk
28 jan 2023
- 16:00
RE Virton
1 3
RSCA Futures
28 jan 2023
- 20:00
Lommel SK
1 1
FCV Dender EH
29 jan 2023
- 16:00
Lierse Kempenzonen
1 2
RWD Molenbeek
29 jan 2023
- 20:00
SL16 FC
2 2
SK Beveren
Speeldag 21
3 feb 2023
- 20:00
RSCA Futures
- -
Lommel SK
3 feb 2023
- 20:00
Jong Genk
- -
SK Beveren
4 feb 2023
- 16:00
RWD Molenbeek
- -
SL16 FC
4 feb 2023
- 20:00
Lierse Kempenzonen
- -
Beerschot VA
5 feb 2023
- 16:00
Club NXT
- -
RE Virton
5 feb 2023
- 19:15
FCV Dender EH
- -
KMSK Deinze
Speeldag 22
11 feb 2023
- 20:45
SK Beveren
- -
FCV Dender EH
11 feb 2023
- 20:45
KMSK Deinze
- -
RSCA Futures
11 feb 2023
- 20:45
Lommel SK
- -
Lierse Kempenzonen
11 feb 2023
- 20:45
SL16 FC
- -
Club NXT
12 feb 2023
- 16:00
RE Virton
- -
Jong Genk
12 feb 2023
- 19:15
Beerschot VA
- -
RWD Molenbeek

Rangschikking - Reguliere Competitie

#
Club
A
W
G
V
DV
DT
+/-
PTN
1
RWD Molenbeek
v w w w w
>
20
12
4
4
37
20
17
40
2
SK Beveren
w w g w g
>
20
11
6
3
45
21
24
39
3
Beerschot VA
w w v v w
>
20
12
2
6
33
26
7
38
4
Club NXT
w w w v w
>
20
9
5
6
37
30
7
32
5
Lommel SK
w w w v g
>
20
10
1
9
31
32
-1
31
6
20
9
3
8
39
42
-3
30
7
RSCA Futures
w v v g w
>
20
8
6
6
37
31
6
30
8
KMSK Deinze
v v w v w
>
20
8
3
9
26
30
-4
27
9
FCV Dender EH
v v v v g
>
20
5
4
11
25
34
-9
19
10
SL16 FC
v v v v g
>
19
4
5
10
22
38
-16
17
11
Jong Genk
w v v w v
>
19
4
3
12
23
36
-13
15
12
RE Virton
v v g w v
>
20
2
8
10
21
36
-15
14
Plaats 1-6: Promotion Play-Off
Plaats 7-12: Relegation Play-Off
Matrix - Reguliere Competitie
weergeven op volledig scherm
RWDM
Beveren
Beerschot
Club NXT
Lommel
Lierse K
Futures
Deinze
Dender
SL16 FC
Jong Genk
Virton
1
RWDM
3–1 2–0 0–2 5–0 3–0 2–2 2–1 1–0 1–1 3–1
2
Beveren
1–1 2–0 1–0 2–3 5–0 4–1 2–1 2–1 3–0 2–2
3
Beerschot
1–0 1–0 0–2 2–3 1–2 2–0 1–1 1–0 3–2 3–0
4
Club NXT
2–1 2–2 1–2 2–1 1–0 2–2 2–0 4–1 2–2 3–1
5
Lommel
2–1 0–2 1–3 3–4 0–2 1–0 1–1 0–1 2–1 3–1
6
Lierse K
1–2 1–5 3–1 3–1 2–3 4–1 2–1 2–0 4–2 2–2
7
Futures
1–2 2–2 1–2 1–1 3–3 0–0 0–2 3–0 2–0 3–1
8
Deinze
1–2 1–4 3–2 2–1 3–0 2–1 0–2 4–1 3–2 1–1
9
Dender
0–1 0–3 2–3 3–2 1–4 2–3 2–1 0–1 0–1 3–4
10
SL16 FC
1–4 2–2 2–2 0–3 2–4 1–3 1–2 1–1 2–2 2–1
11
Jong Genk
2–0 1–2 1–2 0–3 4–1 3–2 0–0 0–2 0–1
12
Virton
1–1 0–0 1–2 3–3 0–1 0–0 1–3 0–1 1–1 0–2
Statistieken
Topscorer
Assist
Discipline - Clubs
Discipline - Spelers
Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit
Wedstrijden
Doelpunten
1
RSCA Futures
RSCA Futures
18
13 (2)
SK Beveren
SK Beveren
20
13 (1)
3
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
17
12 (1)
4
Beerschot VA
Beerschot VA
18
11 (3)
5
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
16
10 (2)
6
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
20
9 (3)
7
RE Virton
RE Virton
18
7 (2)
Jong Genk
Jong Genk
19
7 (1)
9
SK Beveren
SK Beveren
11
6 (1)
Lommel SK
Lommel SK
17
6
Lommel SK
Lommel SK
17
6
KMSK Deinze
KMSK Deinze
20
6
Club NXT
Club NXT
20
6 (1)
SK Beveren
SK Beveren
20
6
15
Club NXT
Club NXT
10
5
SL16 FC
SL16 FC
16
5 (1)
FCV Dender EH
FCV Dender EH
16
5
Beerschot VA
Beerschot VA
16
5
KMSK Deinze
Club NXT
KMSK Deinze
Club NXT
18
5
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
18
5
Lommel SK
Lommel SK
18
5
SK Beveren
SK Beveren
20
5 (3)
Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit
Wedstrijden
Assists
1
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
19
8
2
Club NXT
Club NXT
15
6
Lommel SK
Lommel SK
18
6
4
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
14
5
SL16 FC
SL16 FC
19
5
SK Beveren
SK Beveren
20
5
7
SK Beveren
SK Beveren
11
4
Lommel SK
15
4
SK Beveren
SK Beveren
15
4
RSCA Futures
RSCA Futures
15
4
SK Beveren
SK Beveren
16
4
Lommel SK
Lommel SK
17
4
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
17
4
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
18
4
Beerschot VA
Beerschot VA
20
4
#
Clubs
Ptn
1
FCV Dender EH
FCV Dender EH
41
1
3
52
2
KMSK Deinze
KMSK Deinze
48
0
1
51
3
SK Beveren
SK Beveren
48
1
0
50
4
RE Virton
RE Virton
47
1
0
49
5
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
41
1
2
49
6
Beerschot VA
Beerschot VA
42
0
2
48
7
Lommel SK
Lommel SK
45
1
0
47
8
SL16 FC
SL16 FC
39
0
2
45
9
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
42
1
0
44
10
Jong Genk
Jong Genk
31
1
3
42
11
Club NXT
Club NXT
30
1
2
38
12
RSCA Futures
RSCA Futures
36
0
0
36
#
Speler
Ptn
1
Joedrick Pupe
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
5
0
1
8
2
Jan Van den Bergh
Beerschot VA
Beerschot VA
4
0
1
7
3
Rayanne Khemais
RE Virton
RE Virton
5
1
0
7
4
Simon Paulet
RE Virton
RE Virton
6
0
0
6
5
Ryan Sanusi
Beerschot VA
Beerschot VA
6
0
0
6
6
Joachim Van Damme
SK Beveren
SK Beveren
6
0
0
6
7
Jordy Gillekens
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
6
0
0
6
8
Michael Lallemand
FCV Dender EH
FCV Dender EH
3
0
1
6
9
Cauê Santos
Lommel SK
Lommel SK
6
0
0
6
10
Ibrahima Sory Bangoura
Jong Genk
Jong Genk
4
1
0
6
11
Kobe Cools
FCV Dender EH
FCV Dender EH
0
0
2
6
12
Álex Granell
Lommel SK
Lommel SK
6
0
0
6
13
Christophe Janssens
KMSK Deinze
KMSK Deinze
5
0
0
5
14
Arne Engels
Club NXT
Club NXT
5
0
0
5
15
Dylan De Belder
KMSK Deinze
KMSK Deinze
5
0
0
5
16
Alexis De Sart
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
5
0
0
5
17
Denis Prychynenko
KMSK Deinze
KMSK Deinze
5
0
0
5
18
Serge Tabekou
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
2
0
1
5
19
Olivier Myny
FCV Dender EH
FCV Dender EH
3
1
0
5
20
Lennard Hens
FCV Dender EH
FCV Dender EH
5
0
0
5
21
Ridwane M'Barki
FCV Dender EH
FCV Dender EH
5
0
0
5
22
Toon Raemaekers
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
3
1
0
5
23
Brent Laes
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
5
0
0
5
24
Alexandro Calut
SL16 FC
SL16 FC
2
0
1
5
25
Zalán Vancsa
Lommel SK
Lommel SK
3
1
0
5
26
Liam Fraser
KMSK Deinze
KMSK Deinze
5
0
0
5
27
Hervé Matthys
Beerschot VA
Beerschot VA
5
0
0
5
28
Everton Luiz
SK Beveren
SK Beveren
5
0
0
5
29
Teo Quintero
KMSK Deinze
KMSK Deinze
5
0
0
5
30
Birame Diaw
SL16 FC
SL16 FC
5
0
0
5
31
Eric Monjonell
Lommel SK
Lommel SK
5
0
0
5