Challenger Pro League

2023-2024
Speeldagen
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Speeldag 1
11 aug 2023
- 20:00
RSCA Futures
1 3
K Beerschot VA
11 aug 2023
- 20:00
RFC Seraing
3 0
SL16 FC
12 aug 2023
- 16:00
Club NXT
3 2
Lierse Kempenzonen
12 aug 2023
- 20:00
Patro Eisden
3 1
KMSK Deinze
12 aug 2023
- 20:00
RFC Liège
0 1
FCV Dender EH
13 aug 2023
- 13:30
Jong Genk
1 0
SK Beveren
13 aug 2023
- 16:00
KV Oostende
0 1
Lommel SK
13 aug 2023
- 19:15
SV Zulte Waregem
1 3
R Francs Borains
Speeldag 2
18 aug 2023
- 20:00
FCV Dender EH
2 3
RSCA Futures
18 aug 2023
- 20:00
Lommel SK
1 0
Club NXT
19 aug 2023
- 16:00
K Beerschot VA
1 2
SV Zulte Waregem
19 aug 2023
- 20:00
SK Beveren
1 1
RFC Seraing
19 aug 2023
- 20:00
KMSK Deinze
1 0
KV Oostende
20 aug 2023
- 13:30
Lierse Kempenzonen
2 1
Patro Eisden
20 aug 2023
- 16:00
R Francs Borains
2 5
Jong Genk
20 aug 2023
- 19:15
SL16 FC
2 1
RFC Liège
Speeldag 3
25 aug 2023
- 20:00
RFC Seraing
0 5
SV Zulte Waregem
25 aug 2023
- 20:00
Jong Genk
0 3
Club NXT
26 aug 2023
- 20:00
Patro Eisden
2 1
SK Beveren
26 aug 2023
- 20:00
Lommel SK
1 0
KMSK Deinze
27 aug 2023
- 13:30
FCV Dender EH
2 2
Lierse Kempenzonen
27 aug 2023
- 16:00
RFC Liège
2 0
KV Oostende
27 aug 2023
- 19:15
R Francs Borains
1 0
RSCA Futures
5 dec 2023
- 20:00
SL16 FC
1 0
K Beerschot VA
Speeldag 4
1 sep 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
1 1
FCV Dender EH
1 sep 2023
- 20:00
RSCA Futures
1 1
Jong Genk
2 sep 2023
- 16:00
KMSK Deinze
3 1
RFC Liège
2 sep 2023
- 20:00
KV Oostende
1 1
RFC Seraing
2 sep 2023
- 20:00
K Beerschot VA
2 1
R Francs Borains
3 sep 2023
- 13:30
Lierse Kempenzonen
1 2
Lommel SK
3 sep 2023
- 16:00
Club NXT
2 2
Patro Eisden
3 sep 2023
- 20:00
SK Beveren
2 0
SL16 FC
Speeldag 5
15 sep 2023
- 20:00
Jong Genk
2 4
SV Zulte Waregem
15 sep 2023
- 20:00
RFC Liège
3 1
Club NXT
16 sep 2023
- 16:00
RSCA Futures
1 3
Patro Eisden
16 sep 2023
- 20:00
FCV Dender EH
3 1
Lommel SK
16 sep 2023
- 20:00
K Beerschot VA
0 0
SK Beveren
17 sep 2023
- 13:30
KMSK Deinze
1 0
RFC Seraing
17 sep 2023
- 16:00
R Francs Borains
2 0
Lierse Kempenzonen
17 sep 2023
- 19:15
SL16 FC
0 1
KV Oostende
Speeldag 6
22 sep 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
2 1
KMSK Deinze
22 sep 2023
- 20:00
Patro Eisden
1 1
FCV Dender EH
23 sep 2023
- 16:00
RFC Seraing
1 1
RSCA Futures
23 sep 2023
- 20:00
Club NXT
4 1
SL16 FC
23 sep 2023
- 20:00
KV Oostende
2 2
Jong Genk
24 sep 2023
- 13:30
Lommel SK
3 0
R Francs Borains
24 sep 2023
- 16:00
SK Beveren
1 2
RFC Liège
24 sep 2023
- 19:15
Lierse Kempenzonen
1 3
K Beerschot VA
Speeldag 7
28 sep 2023
- 20:00
SL16 FC
0 1
Patro Eisden
29 sep 2023
- 20:00
KMSK Deinze
0 0
SK Beveren
30 sep 2023
- 16:00
K Beerschot VA
1 1
KV Oostende
30 sep 2023
- 20:00
RSCA Futures
3 3
Lierse Kempenzonen
30 sep 2023
- 20:00
R Francs Borains
0 2
RFC Seraing
1 okt 2023
- 13:00
SV Zulte Waregem
0 1
Club NXT
1 okt 2023
- 16:00
RFC Liège
2 1
Lommel SK
1 okt 2023
- 19:15
FCV Dender EH
1 3
Jong Genk
Speeldag 8
6 okt 2023
- 20:00
Lommel SK
1 0
SL16 FC
6 okt 2023
- 20:00
RFC Seraing
1 3
FCV Dender EH
7 okt 2023
- 16:00
Jong Genk
1 2
K Beerschot VA
7 okt 2023
- 20:00
Club NXT
1 0
R Francs Borains
7 okt 2023
- 20:00
Patro Eisden
0 2
RFC Liège
8 okt 2023
- 13:30
SK Beveren
0 3
SV Zulte Waregem
8 okt 2023
- 16:00
KV Oostende
1 2
RSCA Futures
8 okt 2023
- 19:15
Lierse Kempenzonen
0 1
KMSK Deinze
Speeldag 9
20 okt 2023
- 20:00
K Beerschot VA
2 1
Lommel SK
20 okt 2023
- 20:00
KMSK Deinze
3 2
Jong Genk
21 okt 2023
- 16:00
RSCA Futures
3 0
SL16 FC
21 okt 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
1 0
RFC Liège
21 okt 2023
- 20:00
Lierse Kempenzonen
1 0
RFC Seraing
22 okt 2023
- 13:30
FCV Dender EH
1 1
KV Oostende
22 okt 2023
- 16:00
Club NXT
0 3
SK Beveren
22 okt 2023
- 19:15
R Francs Borains
0 0
Patro Eisden
Speeldag 10
27 okt 2023
- 20:00
Lommel SK
1 1
SV Zulte Waregem
27 okt 2023
- 20:00
KV Oostende
0 0
Patro Eisden
28 okt 2023
- 00:00
SL16 FC
2 1
KMSK Deinze
28 okt 2023
- 16:00
RFC Seraing
2 1
Club NXT
28 okt 2023
- 20:00
Jong Genk
1 3
Lierse Kempenzonen
28 okt 2023
- 20:00
SK Beveren
3 0
R Francs Borains
29 okt 2023
- 13:30
K Beerschot VA
0 1
FCV Dender EH
29 okt 2023
- 19:15
RFC Liège
0 2
RSCA Futures
Speeldag 11
3 nov 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
0 1
KV Oostende
3 nov 2023
- 20:00
Jong Genk
2 3
RFC Liège
4 nov 2023
- 16:00
RSCA Futures
1 1
Lommel SK
4 nov 2023
- 20:00
Lierse Kempenzonen
2 2
SK Beveren
4 nov 2023
- 20:00
R Francs Borains
2 1
SL16 FC
5 nov 2023
- 13:30
KMSK Deinze
1 1
FCV Dender EH
5 nov 2023
- 16:00
Patro Eisden
2 1
RFC Seraing
5 nov 2023
- 19:15
Club NXT
0 2
K Beerschot VA
Speeldag 12
10 nov 2023
- 20:00
FCV Dender EH
2 0
Club NXT
10 nov 2023
- 20:00
SL16 FC
3 1
Jong Genk
11 nov 2023
- 16:00
RFC Seraing
1 2
K Beerschot VA
11 nov 2023
- 20:00
RSCA Futures
1 3
KMSK Deinze
11 nov 2023
- 20:00
KV Oostende
1 0
R Francs Borains
12 nov 2023
- 13:30
RFC Liège
2 4
Lierse Kempenzonen
12 nov 2023
- 16:00
SK Beveren
2 2
Lommel SK
12 nov 2023
- 19:15
Patro Eisden
0 3
SV Zulte Waregem
Speeldag 13
24 nov 2023
- 20:00
Lommel SK
1 2
Patro Eisden
24 nov 2023
- 20:00
SK Beveren
3 2
FCV Dender EH
25 nov 2023
- 16:00
Club NXT
3 3
KV Oostende
25 nov 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
2 5
RSCA Futures
25 nov 2023
- 20:00
R Francs Borains
0 1
KMSK Deinze
26 nov 2023
- 13:30
Jong Genk
1 1
RFC Seraing
26 nov 2023
- 16:00
K Beerschot VA
3 0
RFC Liège
26 nov 2023
- 19:15
Lierse Kempenzonen
1 4
SL16 FC
Speeldag 14
1 dec 2023
- 20:00
Lommel SK
0 1
Jong Genk
1 dec 2023
- 20:00
Patro Eisden
0 2
K Beerschot VA
2 dec 2023
- 16:00
SL16 FC
1 3
SV Zulte Waregem
2 dec 2023
- 20:00
RSCA Futures
0 2
SK Beveren
2 dec 2023
- 20:00
KMSK Deinze
1 3
Club NXT
3 dec 2023
- 13:30
KV Oostende
0 1
Lierse Kempenzonen
3 dec 2023
- 16:00
RFC Liège
2 1
RFC Seraing
5 dec 2023
- 20:00
FCV Dender EH
2 0
R Francs Borains
Speeldag 15
8 dec 2023
- 20:00
RFC Seraing
2 2
Lommel SK
8 dec 2023
- 20:00
Jong Genk
0 1
Patro Eisden
9 dec 2023
- 16:00
SL16 FC
0 4
FCV Dender EH
9 dec 2023
- 20:00
Club NXT
0 1
RSCA Futures
9 dec 2023
- 20:00
Lierse Kempenzonen
0 1
SV Zulte Waregem
10 dec 2023
- 13:30
K Beerschot VA
1 2
KMSK Deinze
10 dec 2023
- 16:00
RFC Liège
1 0
R Francs Borains
10 dec 2023
- 19:15
KV Oostende
0 2
SK Beveren
Speeldag 16
15 dec 2023
- 20:00
SV Zulte Waregem
2 1
RFC Seraing
15 dec 2023
- 20:00
FCV Dender EH
0 0
RFC Liège
16 dec 2023
- 16:00
Patro Eisden
4 0
Club NXT
16 dec 2023
- 20:00
SK Beveren
2 1
Jong Genk
16 dec 2023
- 20:00
RSCA Futures
0 0
KV Oostende
17 dec 2023
- 13:30
R Francs Borains
1 3
K Beerschot VA
17 dec 2023
- 16:00
KMSK Deinze
2 1
SL16 FC
17 dec 2023
- 19:15
Lommel SK
3 0
Lierse Kempenzonen
Speeldag 17
12 jan 2024
- 20:00
K Beerschot VA
1 1
RSCA Futures
12 jan 2024
- 20:00
RFC Liège
1 0
Patro Eisden
13 jan 2024
- 16:00
SL16 FC
1 4
SK Beveren
13 jan 2024
- 20:00
Lierse Kempenzonen
2 4
FCV Dender EH
13 jan 2024
- 20:00
Club NXT
0 2
Lommel SK
14 jan 2024
- 13:30
KV Oostende
3 2
SV Zulte Waregem
14 jan 2024
- 16:00
RFC Seraing
1 5
R Francs Borains
14 jan 2024
- 19:15
Jong Genk
3 2
KMSK Deinze
Speeldag 18
19 jan 2024
- 20:00
KMSK Deinze
4 0
Lierse Kempenzonen
21 jan 2024
- 13:30
SV Zulte Waregem
1 1
Jong Genk
21 jan 2024
- 16:00
Patro Eisden
3 1
SL16 FC
21 jan 2024
- 19:15
SK Beveren
0 2
Club NXT
7 feb 2024
- 20:00
Lommel SK
3 0
K Beerschot VA
7 feb 2024
- 20:00
FCV Dender EH
5 1
RFC Seraing
7 feb 2024
- 20:00
RSCA Futures
1 1
RFC Liège
14 feb 2024
- 20:00
R Francs Borains
0 2
KV Oostende
Speeldag 19
26 jan 2024
- 20:00
R Francs Borains
3 0
SK Beveren
26 jan 2024
- 20:00
SL16 FC
0 4
Lommel SK
27 jan 2024
- 16:00
Jong Genk
3 0
RSCA Futures
27 jan 2024
- 18:15
RFC Seraing
1 1
Lierse Kempenzonen
27 jan 2024
- 20:00
FCV Dender EH
0 0
Patro Eisden
28 jan 2024
- 13:30
K Beerschot VA
3 0
Club NXT
28 jan 2024
- 16:00
RFC Liège
0 2
SV Zulte Waregem
28 jan 2024
- 19:15
KV Oostende
0 1
KMSK Deinze
Speeldag 20
2 feb 2024
- 20:00
SL16 FC
0 1
RSCA Futures
2 feb 2024
- 20:00
Club NXT
0 1
KMSK Deinze
3 feb 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
1 2
KV Oostende
3 feb 2024
- 20:00
Lommel SK
2 2
FCV Dender EH
3 feb 2024
- 20:30
SV Zulte Waregem
0 1
SK Beveren
4 feb 2024
- 13:30
RFC Seraing
1 3
Jong Genk
4 feb 2024
- 16:00
Patro Eisden
3 1
R Francs Borains
4 feb 2024
- 19:15
RFC Liège
1 4
K Beerschot VA
Speeldag 21
9 feb 2024
- 20:00
KMSK Deinze
0 0
Patro Eisden
9 feb 2024
- 20:00
R Francs Borains
2 2
Club NXT
10 feb 2024
- 16:00
SK Beveren
3 1
Lierse Kempenzonen
10 feb 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
0 3
Lommel SK
10 feb 2024
- 20:00
RSCA Futures
1 2
RFC Seraing
11 feb 2024
- 13:30
Jong Genk
2 1
FCV Dender EH
11 feb 2024
- 16:00
K Beerschot VA
2 0
SL16 FC
11 feb 2024
- 19:15
KV Oostende
0 2
RFC Liège
Speeldag 22
16 feb 2024
- 20:00
Club NXT
1 3
SV Zulte Waregem
16 feb 2024
- 20:00
Lierse Kempenzonen
3 1
Jong Genk
17 feb 2024
- 16:00
Lommel SK
0 1
KV Oostende
17 feb 2024
- 20:00
FCV Dender EH
1 0
SK Beveren
17 feb 2024
- 20:00
RFC Seraing
0 4
RFC Liège
18 feb 2024
- 13:30
Patro Eisden
0 0
RSCA Futures
18 feb 2024
- 16:00
KMSK Deinze
4 2
K Beerschot VA
18 feb 2024
- 19:15
SL16 FC
1 2
R Francs Borains
Speeldag 23
23 feb 2024
- 20:00
Patro Eisden
3 0
Lierse Kempenzonen
23 feb 2024
- 20:00
SK Beveren
2 2
KMSK Deinze
24 feb 2024
- 16:00
RSCA Futures
2 1
FCV Dender EH
24 feb 2024
- 20:00
RFC Liège
1 1
SL16 FC
24 feb 2024
- 20:00
KV Oostende
1 4
Club NXT
25 feb 2024
- 13:30
K Beerschot VA
0 0
RFC Seraing
25 feb 2024
- 16:00
Jong Genk
1 1
Lommel SK
25 feb 2024
- 19:15
R Francs Borains
2 1
SV Zulte Waregem
Speeldag 24
1 mrt 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
1 1
SL16 FC
1 mrt 2024
- 20:00
Club NXT
2 1
Jong Genk
2 mrt 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
3 1
R Francs Borains
2 mrt 2024
- 20:00
Lommel SK
4 1
RFC Liège
2 mrt 2024
- 20:00
KMSK Deinze
4 1
RSCA Futures
3 mrt 2024
- 13:30
FCV Dender EH
1 1
K Beerschot VA
3 mrt 2024
- 16:00
RFC Seraing
3 0
Patro Eisden
3 mrt 2024
- 19:15
SK Beveren
2 3
KV Oostende
Speeldag 25
8 mrt 2024
- 20:00
K Beerschot VA
2 1
Lierse Kempenzonen
8 mrt 2024
- 20:00
Patro Eisden
2 2
Jong Genk
9 mrt 2024
- 16:00
SL16 FC
1 2
Club NXT
9 mrt 2024
- 20:00
KV Oostende
0 1
FCV Dender EH
9 mrt 2024
- 20:00
RFC Seraing
1 2
SK Beveren
10 mrt 2024
- 13:30
RSCA Futures
0 1
SV Zulte Waregem
10 mrt 2024
- 16:00
R Francs Borains
1 2
Lommel SK
10 mrt 2024
- 19:15
RFC Liège
1 0
KMSK Deinze
Speeldag 26
15 mrt 2024
- 20:00
SK Beveren
0 1
Patro Eisden
15 mrt 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
0 1
K Beerschot VA
15 mrt 2024
- 20:00
Club NXT
1 1
RFC Seraing
16 mrt 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
3 2
RFC Liège
16 mrt 2024
- 16:00
Lommel SK
3 1
RSCA Futures
16 mrt 2024
- 18:15
KMSK Deinze
2 3
R Francs Borains
16 mrt 2024
- 20:45
FCV Dender EH
4 1
SL16 FC
16 mrt 2024
- 20:45
Jong Genk
3 1
KV Oostende
Speeldag 27
29 mrt 2024
- 20:00
Club NXT
0 1
FCV Dender EH
29 mrt 2024
- 20:00
K Beerschot VA
1 0
Jong Genk
30 mrt 2024
- 16:00
RSCA Futures
3 3
R Francs Borains
30 mrt 2024
- 20:00
KMSK Deinze
1 1
SV Zulte Waregem
30 mrt 2024
- 20:00
SL16 FC
0 1
Lierse Kempenzonen
31 mrt 2024
- 13:30
RFC Seraing
1 1
KV Oostende
31 mrt 2024
- 16:00
Patro Eisden
3 0
Lommel SK
31 mrt 2024
- 19:15
RFC Liège
5 1
SK Beveren
Speeldag 28
5 apr 2024
- 20:00
SK Beveren
2 1
RSCA Futures
5 apr 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
0 0
Patro Eisden
6 apr 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
3 1
Club NXT
6 apr 2024
- 20:00
Lommel SK
0 0
RFC Seraing
6 apr 2024
- 20:00
FCV Dender EH
3 0
KMSK Deinze
7 apr 2024
- 13:30
Jong Genk
1 0
SL16 FC
7 apr 2024
- 16:00
KV Oostende
1 2
K Beerschot VA
7 apr 2024
- 19:15
R Francs Borains
2 2
RFC Liège
Speeldag 29
12 apr 2024
- 20:00
Club NXT
1 2
RFC Liège
12 apr 2024
- 20:00
Jong Genk
1 1
R Francs Borains
13 apr 2024
- 16:00
Lierse Kempenzonen
1 1
RSCA Futures
13 apr 2024
- 20:00
KMSK Deinze
3 2
Lommel SK
13 apr 2024
- 20:00
FCV Dender EH
1 4
SV Zulte Waregem
14 apr 2024
- 13:30
SK Beveren
2 0
K Beerschot VA
14 apr 2024
- 16:00
SL16 FC
1 2
RFC Seraing
14 apr 2024
- 19:15
Patro Eisden
2 3
KV Oostende
Speeldag 30
19 apr 2024
- 20:00
SV Zulte Waregem
4 1
Lierse Kempenzonen
19 apr 2024
- 20:00
K Beerschot VA
0 1
Patro Eisden
19 apr 2024
- 20:00
Lommel SK
3 1
SK Beveren
19 apr 2024
- 20:00
KV Oostende
2 1
SL16 FC
19 apr 2024
- 20:00
RFC Seraing
1 2
KMSK Deinze
19 apr 2024
- 20:00
RFC Liège
5 0
Jong Genk
19 apr 2024
- 20:00
R Francs Borains
0 3
FCV Dender EH
20 apr 2024
- 15:00
RSCA Futures
1 2
Club NXT
Rangschikking Reguliere Competitie
Alle Wedstrijden
Thuiswedstrijden
Uitwedstrijden
#
Club
A
W
G
V
+
-
+/-
PTN
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
Plaats 1: Kampioen - Promotie naar Jupiler Pro League
Plaats 2: Vice-Kampioen - Promotie naar Jupiler Pro League
Plaats 3 t.e.m. 6: Promotion Piay-Offs m.b.t. barragewedstrijd voor promotie naar Jupiler Pro League
Club NXT, Jong Genk en RSCA Futures kunnen zich niet kwalificeren voor de Promotion Play-Offs
Plaats 15: Degradatie naar 1e Nationale - Hoogste amateurreeks
Plaats 16: Degradatie naar 1e Nationale - Hoogste amateurreeks
Matrix Reguliere Competitie
weergeven op volledig scherm
Club NXT
Jong Genk
Lierse
Eupen
Deinze
Lokeren-T
Lommel
Patro
Fr Borains
RAAL
Liège
Seraing
Futures
RWDM
Beveren
Z Waregem
1
Club NXT
2
Jong Genk
3
Lierse
4
Eupen
5
Deinze
6
Lokeren-T
7
Lommel
8
Patro
9
Fr Borains
10
RAAL
11
Liège
12
Seraing
13
Futures
14
RWDM
15
Beveren
16
Z Waregem
Statistieken
Topscorer
Assists
Discipline - Spelers
Discipline - Clubs
Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit(en)
Wedstrijden
Doelpunten
1
SK Beveren
SK Beveren
30
16 (2)
2
FCV Dender EH
FCV Dender EH
28
14 (1)
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
28
14 (4)
4
Lommel SK
Lommel SK
36
13
5
Jong Genk
Jong Genk
25
12
6
RFC Liège
RFC Liège
17
11
KMSK Deinze
KMSK Deinze
31
11 (1)
8
RFC Seraing
RFC Seraing
24
10 (1)
K Beerschot VA
K Beerschot VA
30
10
Lommel SK
Lommel SK
30
10
Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit(en)
Wedstrijden
Assists
1
KMSK Deinze
KMSK Deinze
34
14
2
FCV Dender EH
FCV Dender EH
26
11
3
K Beerschot VA
K Beerschot VA
28
10
4
FCV Dender EH
FCV Dender EH
26
8
5
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
22
7
SK Beveren
SK Beveren
25
7
FCV Dender EH
FCV Dender EH
27
7
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
31
7
9
Club NXT
Club NXT
24
6
SK Beveren
SK Beveren
24
6
Lommel SK
Lommel SK
25
6
Jong Genk
26
6
R Francs Borains
R Francs Borains
30
6
Lommel SK
Lommel SK
33
6
#
Speler
Ptn
1
Alfred Caicedo
Jong Genk
Jong Genk
12
1
0
14
2
Louis Verstraete
SK Beveren
SK Beveren
11
1
0
13
3
Lennard Hens
FCV Dender EH
FCV Dender EH
6
3
0
12
4
Jonas Vinck
KV Oostende
KV Oostende
10
1
0
12
5
Mardochee Nzita
K Beerschot VA
K Beerschot VA
10
1
0
12
6
Marvin Tshibuabua
RFC Seraing
RFC Seraing
7
1
1
12
7
Dries Wouters
Lommel SK
Lommel SK
8
0
1
11
8
Kenneth Schuermans
KMSK Deinze
KMSK Deinze
8
0
1
11
9
Álex Granell
Lommel SK
Lommel SK
11
0
0
11
10
Stefano Marzo
FCV Dender EH
FCV Dender EH
8
0
1
11
11
Josue Kongolo
Jong Genk
Jong Genk
8
0
1
11
12
Dermane Karim
Lommel SK
Lommel SK
8
0
1
11
#
Clubs
Ptn
1
SL16 FC
SL16 FC
90
3
1
99
2
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
72
5
5
97
3
KMSK Deinze
KMSK Deinze
84
1
3
95
4
R Francs Borains
R Francs Borains
79
1
3
90
5
RFC Seraing
RFC Seraing
74
3
3
89
6
Jong Genk
Jong Genk
74
4
2
88
7
Patro Eisden
Patro Eisden
76
2
2
86
8
RFC Liège
RFC Liège
70
3
3
85
9
Lommel SK
Lommel SK
70
1
4
84
10
SK Beveren
SK Beveren
76
1
1
81
11
FCV Dender EH
FCV Dender EH
70
3
1
79
12
KV Oostende
KV Oostende
68
2
2
78
13
K Beerschot VA
K Beerschot VA
62
3
3
77
14
SV Zulte Waregem
SV Zulte Waregem
56
2
1
63
15
RSCA Futures
RSCA Futures
59
0
1
62
16
Club NXT
Club NXT
50
1
0
52