Challenger Pro League

2022-2023
Speeldagen - Reguliere Competitie
1
2
3
Speeldag 1
12 aug 2022
- 20:00
FCV Dender EH
1 4
Lommel SK
12 aug 2022
- 20:00
RE Virton
1 1
RWD Molenbeek
13 aug 2022
- 16:00
K Beerschot VA
1 0
SK Beveren
13 aug 2022
- 20:00
Club NXT
2 2
SL16 FC
14 aug 2022
- 16:00
Jong Genk
4 1
Lierse Kempenzonen
14 aug 2022
- 20:00
RSCA Futures
0 0
KMSK Deinze
Speeldag 2
19 aug 2022
- 20:00
KMSK Deinze
- -
Jong Genk
19 aug 2022
- 20:00
SL16 FC
- -
K Beerschot VA
20 aug 2022
- 16:00
SK Beveren
- -
RE Virton
20 aug 2022
- 20:00
RWD Molenbeek
- -
FCV Dender EH
21 aug 2022
- 16:00
Lommel SK
- -
RSCA Futures
21 aug 2022
- 20:00
Lierse Kempenzonen
- -
Club NXT
Speeldag 3
26 aug 2022
- 20:00
FCV Dender EH
- -
SL16 FC
26 aug 2022
- 20:00
Jong Genk
- -
Lommel SK
27 aug 2022
- 16:00
RSCA Futures
- -
SK Beveren
27 aug 2022
- 20:00
KMSK Deinze
- -
RE Virton
28 aug 2022
- 16:00
Club NXT
- -
RWD Molenbeek
28 aug 2022
- 20:00
K Beerschot VA
- -
Lierse Kempenzonen

Rangschikking - Reguliere Competitie

#
Club
A
W
G
V
DV
DT
+/-
PTN
1
1
1
0
0
4
1
3
3
2
1
1
0
0
4
1
3
3
3
1
1
0
0
1
0
1
3
4
1
0
1
0
2
2
0
1
5
1
0
1
0
2
2
0
1
6
1
0
1
0
1
1
0
1
7
1
0
1
0
1
1
0
1
8
1
0
1
0
0
0
0
1
9
1
0
1
0
0
0
0
1
10
1
0
0
1
0
1
-1
0
11
1
0
0
1
1
4
-3
0
12
1
0
0
1
1
4
-3
0
Plaats 1-6: Promotion Play-Off
Plaats 7-12: Relegation Play-Off
Matrix - Reguliere Competitie
weergeven op volledig scherm
Jong Genk
Lommel
Beerschot
Club NXT
SL16 FC
Virton
RWDM
Deinze
Futures
Beveren
Dender
Lierse K
1
Jong Genk
4–1
2
Lommel
3
Beerschot
1–0
4
Club NXT
2–2
5
SL16 FC
6
Virton
1–1
7
RWDM
8
Deinze
9
Futures
0–0
10
Beveren
11
Dender
1–4
12
Lierse K
Statistieken
Topscorer
Assist
Discipline - Clubs
Discipline - Spelers
Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit
Wedstrijden
Doelpunten
1
Sekou Diawara
Jong Genk
Jong Genk
1
2
2
Arne Engels
Club NXT
Club NXT
1
1
Caio Roque
Lommel SK
Lommel SK
1
1
Leonardo Rocha
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
1
1
Rafik Belghali
Lommel SK
Lommel SK
1
1
Jay-Dee Geusens
Jong Genk
Jong Genk
2
1 (1)
Alexandro Calut
SL16 FC
SL16 FC
1
1 (1)
Mickaël Biron
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
1
1
Souleymane Anne
RE Virton
RE Virton
1
1 (1)
Cauê Santos
Lommel SK
Lommel SK
1
1 (1)
Mika Godts
Jong Genk
Jong Genk
1
1
Hervé Matthys
K Beerschot VA
K Beerschot VA
1
1
Nassim Chadli
Lommel SK
Lommel SK
1
1
Nicolas Rajsel
FCV Dender EH
FCV Dender EH
1
1
SL16 FC
1
1
Chemsdine Talbi
Club NXT
Club NXT
1
1
Plaats#
Speler
Club
Nationaliteit
Wedstrijden
Assists
1
Lommel SK
Lommel SK
1
1
Lommel SK
Lommel SK
1
1
FCV Dender EH
FCV Dender EH
1
1
Lommel SK
Lommel SK
1
1
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
1
1
K Beerschot VA
K Beerschot VA
1
1
Jong Genk
Jong Genk
1
1
#
Clubs
Ptn
1
FCV Dender EH
FCV Dender EH
4
0
1
7
2
K Beerschot VA
K Beerschot VA
4
0
1
7
3
SK Beveren
SK Beveren
4
1
0
6
4
Lommel SK
Lommel SK
5
0
0
5
5
KMSK Deinze
KMSK Deinze
3
0
0
3
6
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
3
0
0
3
7
Jong Genk
Jong Genk
2
0
0
2
8
RE Virton
RE Virton
2
0
0
2
9
Club NXT
Club NXT
2
0
0
2
10
SL16 FC
SL16 FC
2
0
0
2
11
RSCA Futures
RSCA Futures
2
0
0
2
12
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
1
0
0
1
#
Speler
Ptn
1
Jan Van den Bergh
Jan Van den Bergh
K Beerschot VA
K Beerschot VA
0
0
1
3
2
Jenthe Mertens
Jenthe Mertens
SK Beveren
SK Beveren
1
1
0
3
3
Kobe Cools
Kobe Cools
FCV Dender EH
FCV Dender EH
0
0
1
3
4
Laurent Lemoine
Laurent Lemoine
Lommel SK
Lommel SK
1
0
0
1
5
Robin Henkens
Robin Henkens
Lommel SK
Lommel SK
1
0
0
1
6
Christophe Janssens
Christophe Janssens
KMSK Deinze
KMSK Deinze
1
0
0
1
7
Simon Paulet
Simon Paulet
RE Virton
RE Virton
1
0
0
1
8
Alessio Staelens
Alessio Staelens
KMSK Deinze
KMSK Deinze
1
0
0
1
9
Lennart Mertens
Lennart Mertens
Club NXT
Club NXT
1
0
0
1
10
Dylan De Belder
Dylan De Belder
KMSK Deinze
KMSK Deinze
1
0
0
1
11
Louis Verstraete
Louis Verstraete
SK Beveren
SK Beveren
1
0
0
1
12
Ryan Sanusi
Ryan Sanusi
K Beerschot VA
K Beerschot VA
1
0
0
1
13
Andi Koshi
Andi Koshi
K Beerschot VA
K Beerschot VA
1
0
0
1
14
Dries Wuytens
Dries Wuytens
SK Beveren
SK Beveren
1
0
0
1
15
David Hubert
David Hubert
RSCA Futures
RSCA Futures
1
0
0
1
16
Nathan Rodes
Nathan Rodes
FCV Dender EH
FCV Dender EH
1
0
0
1
17
Michael Lallemand
Michael Lallemand
FCV Dender EH
FCV Dender EH
1
0
0
1
18
Lennard Hens
Lennard Hens
FCV Dender EH
FCV Dender EH
1
0
0
1
19
Leonardo Rocha
Leonardo Rocha
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
1
0
0
1
20
Ibrahima Sory Sankhon
Ibrahima Sory Sankhon
RWD Molenbeek
RWD Molenbeek
1
0
0
1
21
Jonathan Rowell
Jonathan Rowell
FCV Dender EH
FCV Dender EH
1
0
0
1
22
Pieter De Schrijver
Pieter De Schrijver
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
1
0
0
1
23
Léo Seydoux
Léo Seydoux
K Beerschot VA
K Beerschot VA
1
0
0
1
24
Agustin Anello
Agustin Anello
Lommel SK
Lommel SK
1
0
0
1
25
Mohamed Bouchouari
Mohamed Bouchouari
RSCA Futures
RSCA Futures
1
0
0
1
26
Liam De Smet
Liam De Smet
Club NXT
Club NXT
1
0
0
1
27
Metinho
Metinho
Lommel SK
Lommel SK
1
0
0
1
28
Jóan Símun Edmundsson
Jóan Símun Edmundsson
SK Beveren
SK Beveren
1
0
0
1
29
Nathan Ngoy
Nathan Ngoy
SL16 FC
SL16 FC
1
0
0
1
30
Sekou Diawara
Sekou Diawara
Jong Genk
Jong Genk
1
0
0
1
31
Cauê Santos
Cauê Santos
Lommel SK
Lommel SK
1
0
0
1
32
Ibrahima Sory Bangoura
Ibrahima Sory Bangoura
Jong Genk
Jong Genk
1
0
0
1
33
Maxime Delanghe
Maxime Delanghe
Lierse Kempenzonen
Lierse Kempenzonen
1
0
0
1
34
Michel Espinosa
Michel Espinosa
RE Virton
RE Virton
1
0
0
1
35
Romano La Morte
Romano La Morte
K Beerschot VA
K Beerschot VA
1
0
0
1
36
Boubou Diallo
Boubou Diallo
SL16 FC
SL16 FC
1
0
0
1