Wedstrijden

Hier vind je een top 20 van de spelers met de meeste wedstrijden sinds 2003.

No.NaamTotaalCompetitieBekerPlay-Offs
1Wouter Scheelen3222802319
2Christophe Delande3112672123
3Toon Lenaerts2572201918
4Sam Vanaken215191177
5Mike De Koninck1961711213
6Jentl Gaethofs195174129
7Glenn Neven178154159
8Ken Debauve1731501211
9Bart Goossens1661461010
10Davy Brouwers1641381214
11Harald Pinxten1611321315
12Marcos Pereira153133155
13Yannick Thoelen148130126
14Yassin Gueroui1311071212
15Mirek Waligora11710089
16Giel Deferm11697109
17Guy Dufour11495811
18Jeroen Ketting1139878
19Govert Boyen1119786
20Bjorn Sengier1099757

Tot 21/04/2018

Middenvelder Wouter Scheelen heeft tijdens het seizoen 2017-2018 de eerste plaats overgenomen van Christophe Delande in de rangorde van het aantal gespeelde wedstrijden. Ondanks het feit dat Wouter ook periodes kende bij andere clubs zoals KVC Westerlo, OH Leuven en Fortuna Sittard lukte hem deze bijzondere prestatie. Beide spelers maakten ook deel uit van de kern die het kampioenschap behaalde in de voormalige Derde Klasse B tijdens het seizoen 2004-2005.

De top 3 wordt vervolledigd door verdediger Toon Lenaerts die na afloop van vorig seizoen de overstap maakte naar KFC Dessel Sport.

Van de spelerskern 2017-2018 staan verder nog Jentl Gaethofs (op plaats 6), Glenn Neven (op plaats 7), Yassin Gueroui (op plaats 14) en Giel Deferm (op plaats 16) in de top 20.

Reageren is niet mogelijk