Club van 100

Hier vind je een overzicht van alle spelers die 100 of meer officiële wedstrijden speelden voor Lommel SK sinds 2003 (voorheen ook KVSK United en Lommel United genoemd).

No.NaamTOTCOMBEKP-O/E
1Wouter Scheelen3302812326
2Christophe Delande3122672124
3Toon Lenaerts2582211918
4Glenn Neven2452081819
5Sam Vanaken215191177
6Jentl Gaethofs2141851415
7Mike De Koninck1961711213
8Ken Debauve1731501211
9Robin Henkens1671381214
10Bart Goossens1661461010
11Davy Brouwers1641381214
12Harald Pinxten1611321316
13Marcos Pereira154133156
14Yannick Thoelen148130126
15Yassin Gueroui1391111216
16Alessandro Cerigioni138116715
17Mirek Waligora119100910
18Giel Deferm119991011
19Guy Dufour11495811
20Jeroen Ketting1139878
21Govert Boyen1119786
22Thomas Azevedo-Guimaraes11185719
23Bjorn Sengier1099757
24Timo Cauwenberg106801016
25Philip Haagdoren1018876

Legende: TOT = Totaal, COM = Competitie, BEK = Beker, P-O/E = Play-Offs/Eindronde

Tot 01/03/2020

Met 330 officiële wedstrijden is middenvelder Wouter Scheelen de recordhouder met het hoogste aantal wedstrijden in de Lommelse kleuren.

Ondanks het feit dat Wouter ook periodes kende bij andere clubs zoals KVC Westerlo, OH Leuven en Fortuna Sittard lukte hem deze bijzondere prestatie.

Momenteel is Wouter Scheelen nog actief bij K Bocholter VV.

Christophe Delande bekleedt als verdedigende middenvelder de tweede plaats, waarna de centrale verdediger Toon Lenaerts de top 3 vervolledigt.

Van de spelerskern 2019-2020 staan kapitein Glenn Neven (op plaats 4), Robin Henkens (op plaats 9) en Timo Cauwenberg (op plaats 24) in de het overzicht.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.