Wedstrijden

Hier vind je een overzicht van alle spelers die 100 of meer officiële wedstrijden speelden voor Lommel SK sinds 2003 (voorheen ook KVSK United en Lommel United genoemd).

No.NaamTOTCOMBEKP-O/E
1Wouter Scheelen3302812326
2Christophe Delande3122672124
3Toon Lenaerts2582211918
4Sam Vanaken215191177
5Jentl Gaethofs2141851415
6Glenn Neven2101791615
7Mike De Koninck1961711213
8Ken Debauve1731501211
9Bart Goossens1661461010
10Davy Brouwers1641381214
11Harald Pinxten1611321316
12Marcos Pereira154133156
13Yannick Thoelen148130126
14Yassin Gueroui1391111216
15Robin Henkens134112715
16Mirek Waligora119100910
17Giel Deferm119991011
18Guy Dufour11495811
19Jeroen Ketting1139878
20Alessandro Cerigioni1129769
21Govert Boyen1119786
22Bjorn Sengier1099757
23Thomas Azevedo10383713
24Philip Haagdoren1018876

Legende: TOT = Totaal, COM = Competitie, BEK = Beker, P-O/E = Play-Offs/Eindronde

Tot 18/02/2019

Middenvelder Wouter Scheelen heeft tijdens het seizoen 2017-2018 de eerste plaats overgenomen van Christophe Delande in de rangorde van het aantal gespeelde wedstrijden. Ondanks het feit dat Wouter ook periodes kende bij andere clubs zoals KVC Westerlo, OH Leuven en Fortuna Sittard lukte hem deze bijzondere prestatie.

Beide middenvelders maakten ook deel uit van de kern die het kampioenschap behaalde in de voormalige Derde Klasse B tijdens het seizoen 2004-2005.

De top 3 wordt vervolledigd door verdediger Toon Lenaerts die na afloop van het seizoen 2016-2017 de overstap maakte naar KFC Dessel Sport.

Van de spelerskern 2018-2019 staan kapitein Glenn Neven (op plaats 6), Robin Henkens (op plaats 15), Alessandro Cerigioni (op plaats 18) en Thomas Azevedo (op plaats 23) in de het overzicht.

Reageren is niet mogelijk