Wedstrijden

Hier vind je een top 20 van de spelers met de meeste wedstrijden sinds 2003.

No.NaamTotaalCompetitieBekerPlay-Offs
1Wouter Scheelen3292812325
2Christophe Delande3112672123
3Toon Lenaerts2572201918
4Sam Vanaken215191177
5Jentl Gaethofs2051771315
6Mike De Koninck1961711213
7Glenn Neven1911611515
8Ken Debauve1731501211
9Bart Goossens1661461010
10Davy Brouwers1641381214
11Harald Pinxten1611321315
12Marcos Pereira153133155
13Yannick Thoelen148130126
14Yassin Gueroui1361081216
15Giel Deferm118981010
16Mirek Waligora11710089
17Guy Dufour11495811
18Robin Henkens11493615
19Alessandro Cerigioni1139959
20Jeroen Ketting1139878

Tot 16/09/2018

Middenvelder Wouter Scheelen heeft tijdens het seizoen 2017-2018 de eerste plaats overgenomen van Christophe Delande in de rangorde van het aantal gespeelde wedstrijden. Ondanks het feit dat Wouter ook periodes kende bij andere clubs zoals KVC Westerlo, OH Leuven en Fortuna Sittard lukte hem deze bijzondere prestatie.

Beide middenvelders maakten ook deel uit van de kern die het kampioenschap behaalde in de voormalige Derde Klasse B tijdens het seizoen 2004-2005.

De top 3 wordt vervolledigd door verdediger Toon Lenaerts die na afloop van het seizoen 2016-2017 de overstap maakte naar KFC Dessel Sport.

Van de spelerskern 2018-2019 staan verder nog Jentl Gaethofs (op plaats 5), Glenn Neven (op plaats 7), Robin Henkens (op plaats 18) en Alessandro Cerigioni (op plaats 19) in de top 20.

Reageren is niet mogelijk